LUMINAIRE AUTHENTIK

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 64 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 64 elementów

LUMINAIRE AUTHENTIK

Producent: Luminaire Authentik

Wyrażanie kreatywności, designu i funkcjonalności to istota oprawy Luminaire Authentik. Każda lampa, inspirowana skandynawską estetyką, jest rysowana, projektowana i wykonywana w atelier Eastern Township z siedzibą w Kanadzie. Każdy członek zespołu pasjonatów wnosi swoją niezaprzeczalną wiedzę, aby pięknie łączyć charakter, niezwykłość i styl w każdej kreacji. Luminaire Authentik wierzy we współpracę i stawianie na pierwszym rzędzie czynnika ludzkiego. Z dumą współpracują z lokalnymi talentami w zakresie wszystkich materiałów wprowadzonych do ich kolekcji oświetlenia. 100% opraw oświetleniowych jest produkowanych lokalnie. Kreatywny wszechświat znajduje się w sercu wschodnich miasteczek. Tuż obok naszego warsztatu i biura znajduje się biblioteka materiałów i uroczy showroom, w którym projektanci mogą gościć swoich klientów na sesje robocze.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek