LONGHI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 419 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 419 elementów

LONGHI

Producent: Longhi

Naszym głównym celem w Longhi jest współczesne życie. Pamiętając o zmianach smaku, nasze korzenie produkcyjne sięgają głęboko. Różnorodność oferowanych przez nas produktów – akcesoria do wyposażenia, przesuwne szklane ścianki działowe, drzwi do wnętrz, sofy – jest wynikiem spójnej globalnej strategii korporacyjnej, która obejmuje każdy aspekt procesu produkcyjnego, od opracowania prototypów i zastosowanej technologii po obsługę klienta i komunikację . Nasze katalogi są regularnie aktualizowane o kolekcje, które odzwierciedlają wartości jasnej filozofii projektowania: najpierw wygoda i funkcjonalność, a następnie wizja projektowa, która sprawia, że ​​każdy element – ​​niezależnie od tego, czy jest to mały stolik, drzwi, czy cała ściana – pasuje do skoordynowanego system, o subtelnym, eleganckim wyglądzie.
Wyjątkowa tradycja rzemiosła, stosowanie cennych materiałów i nieustanne badania w celu zapewnienia ciągłej ewolucji: te wartości zawsze wyróżniają się w kreacji Longhi.
Dbałość o szczegóły współpracuje z wykorzystaniem ekskluzywnych materiałów: obróbkę drewna powierza się umiejętnościom i fachowości wysoko wykwalifikowanych rzemieślników. Wszystkie marmury i kamienie posiadają Certyfikaty Autentyczności i Gwarancje, podobnie jak nasze skóry – które są specjalnie selekcjonowane i przetwarzane zgodnie z naturalnymi procedurami przyjaznymi dla środowiska. Pasja i elegancja idą w parze w harmonijnych zestawieniach. Każdy element jest wykonywany ręcznie, a często również na miarę.
Kontrole każdego elementu są przeprowadzane w celu zapewnienia najwyższego standardu jakości i nadania mu wyjątkowej i ekskluzywnej wartości, zwiększając doskonałość Made in Italy.
Za kolekcją Loveluxe kryje się tradycja cennego rękodzieła. Elegancja i wyrafinowanie ożywają, gdy kreatywność projektanta łączy się z naturalnymi cechami surowców. Umiejętnie wykonane ręcznie z dbałością o szczegóły, proste materiały są przekształcane w unikalne elementy, które są w 100% wykonane we Włoszech. Każdego roku nowe koncepcje i trendy dodają stylu i estetyki do katalogu Loveluxe, z kolekcjami Nobles, Royal i Regency.

Sztuka intarsji, w całości wykonana ręcznie przez ciężko pracującego stolarza, który jest również ekspert w projektowaniu, polega na cięciu drewna bardzo cienkimi piłami podążającymi za krzywiznami, zakrętami i miękkością wzorów projektowych w celu uzyskania różnych kawałków, zwanych „wgłębieniami”, które czasami są naprawdę małe. Kiedy są skończone, tworzą linie, które przypominają pierwotny projekt.
Projektowanie wnętrz zawsze było polem eksperymentów i badań. Naszym głównym celem w Longhi jest współczesne życie. Pamiętając o zmianach smaku, nasze korzenie produkcyjne sięgają głęboko. Różnorodność oferowanych przez nas produktów jest wynikiem spójnej globalnej strategii korporacyjnej, która obejmuje każdy aspekt procesu produkcyjnego - od opracowania prototypu i stosowanej technologii, przez obsługę klienta i komunikację, aż po wybór materiałów. Koncepcja mieszkalna, która dobrze komponuje się z wnętrzami w imię unikalnego i charakterystycznego języka projektowania, w którym sofy, dywaniki, lampy, drzwi i akcesoria tworzą wizualną harmonię.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek