LIU JO LIVING COLLECTION

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

LIU JO LIVING COLLECTION

Producent: Liu Jo Living Collection

Partnerstwo między ATL Group i marką modową Liu Jo, w 2018 roku, doprowadziło do powstania Liu Jo Living Collection, pomysłu na projekt życia w domu, który dziś najlepiej reprezentuje interakcję i zanieczyszczenie między emocjami typowymi dla mody a najlepszą włoską tradycją produkcyjną . „Partnerstwo z Liu Jo wywodzi się z silnego popytu rynkowego, który, zmiażdżony przez sprzedaż detaliczną na dużą skalę, poszukuje innowacyjnych produktów”, mówi Franco Tartagni, prezes i założyciel Grupy ATL. „Tym projektem zamierzamy dostarczyć produkt wysokiej jakości, będący w stanie połączyć modę – tak oryginalną i fajną – ze światem designu: nowe podejście do wyposażenia domu.”

Grupa ATL, najlepsza miejsce na produkcję Twojej sofy Historia Grupy ATL zaczyna się od doświadczenia Spółdzielni CIPES od 1976 roku oraz działalności w zakresie przetwórstwa ekspandowanego poliuretanu. Z biegiem lat, poprzez szereg start-upów i przejęć innych lokalnych firm, Grupa ATL staje się wiodącą firmą regionu Romagna w produkcji mebli tapicerowanych (sofy, krzesła, łóżka i wersalki) integrując zarówno upstream jak i downstream na wszystkich etapach łańcucha produkcyjnego. Dzięki wieloletnim partnerstwom na poziomie międzynarodowym firma zdobyła wykwalifikowaną wiedzę w zakresie planowania i zarządzania produkcją, dbania o relacje biznesowe, utrzymywania wysokich standardów jakości, w relacjach z podmiotami trzecimi oraz w zgodności z normami i konwencjami handlowymi i finansowymi na całym świecie.
To know-how jest wynikiem doświadczenia zdobytego przez firmę, jej kierownictwo oraz wszystkich pracowników i pracowników, którzy byli w stanie podnieść swoje umiejętności .
Zespół projektowy składa się z dwudziestu dwóch pracowników o wysokim profesjonalizmie i wyraża wysokie umiejętności w opracowywaniu najlepszych rozwiązań pod względem jakości i komfortu, w połączeniu z bardziej wydajną i funkcjonalną industrializacją produktu. Już ta przewaga wyróżnia Grupę ATL na tle innych producentów i sprawia, że ​​jest ona szczególnie doceniana przez klientów, którzy z biegiem lat ponawiają swój wybór i zaufanie. przetwarzanie poliuretanu, wyściółki, obróbka pierza, obróbka bieli, cięcie skóry i tkanin, szycie, proces wykańczania i montażu.
Grupa ATL posiada aktualnie zakłady produkcyjne drzew o łącznej powierzchni 67.000 metrów kwadratowych.
Firma działa głównie w trzech z tych fabryk, jednej zlokalizowanej w Faenza (RA), jednej w Bertinoro (FC) i jednej w Lugo (RA). Fabryka w Faenza (RA) ma powierzchnię około 45 000 metrów kwadratowych i dedykowana jest do pierwszych etapów obróbki, wspólnych dla wszystkich linii produktowych jak obróbka drewna i cięcie pianki poliuretanowej.
W tym samym zakładzie prowadzone są również inne procesy produkcyjne: cięcie, szycie i montaż średniej klasy p produkty i specjalne przetwarzanie dla dostaw „kontraktowych”. Zakład w Bertinoro (FC) ma powierzchnię około 10.000 metrów kwadratowych i zajmuje się obróbką pośrednią i końcową produktów wysokiej klasy: cięciem, szyciem i montażem skóry i tkanin. Zakład Lugo o powierzchni ok. 2.000 m2 dedykowany jest głównie półfabrykatom meblowym dla innych
znanych producentów działających w branży meblarskiej.
Firma stale się rozwija, osiągając obroty przekraczające 80 milionów euro, dzięki ponad 600 pracownikom, potwierdzając jakość i poziom usług, który zawsze gwarantował przez lata. Nie tylko sofy, łóżka i fotele: to realne opowieści o różnych doświadczeniach, eksplorujące różne wybory estetyczne i kompozycyjne. Od obróbki drewna na wałki, przez cięcie skór i pokryć tkaninowych, szycie i montaż: wszystkie wyściełane produkty ATL współdzielą poszukiwanie własnego i wyróżniającego się charakteru, ze znakiem jakości Made in Italy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek