LISTEN COMMUNICATION

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

LISTEN COMMUNICATION

Producent: Listen Communication

Listen Communication to multidyscyplinarne studio projektowe z siedzibą w Seulu. Pracownia specjalizująca się w projektowaniu wnętrz mieszkalnych, komercyjnych i przemysłowych. Projektant Sangyoon Kim czerpie inspirację z fizycznej przestrzeni Korei, aby na nowo zinterpretować jej tradycyjną wartość w przestrzeniach i produktach. Jego wspólne prace z mistrzami z różnych dziedzin przemysłu pokazują zbieżność przeszłości i teraźniejszości ilustrując to, co jest możliwe w przyszłości przed nami.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek