LIQUI CONTRACTS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 37 elementów

LIQUI CONTRACTS

Producent: Liqui Contracts

Liqui Contracts ma proste cele - stworzenie wysokiej jakości mebli komercyjnych i oświetlenia z zachowaniem integralności, przy użyciu zrównoważonych materiałów i tradycyjnych technik w połączeniu z nowoczesnymi metodami produkcji w celu zmniejszenia ilości odpadów (obowiązek zawsze spoczywa na zrównoważonym rozwoju). I chociaż wykończenie może być na poziomie kontraktowym, ich produkty mają atrakcyjną estetykę domową, dzięki czemu ich designerskie elementy nadają się do każdego domu, a także biura, restauracji lub sklepu.

Tkaniny Liqui Contracts używane do tapicerki są wykonane z wełny walijskich i szkockich owiec i są tkane w zakładach w Highlands. Konopie i len uprawiane w Anglii są często częścią splotu, nadając tkaninie jakość w dotyku, a także niezwykle ważną trwałość. Te starożytne materiały ilustrują również obsesję firmy dotyczącą ponownego odkrywania historycznych technik, aby połączyć z nowoczesną technologią wykorzystywaną w ich warsztacie. Skóry używane przez Liqui Contracts są dostarczane przez jedną z najlepszych firm skórzanych na świecie, a także należącą do najstarszych garbarni w Europie. Zobowiązana do identyfikowalności w swoim łańcuchu dostaw, garbarnia zawsze pozyskuje surowe skóry tak lokalnie, jak to możliwe.

Liqui Contracts ma siedzibę zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i USA. Ich siedziba znajduje się w samym sercu West Sussex w Anglii w The Campus, w którym mieści się studio projektowe i główny warsztat. Oznacza to, że zespół ma bardzo praktyczne podejście, dopracowując każdy projekt i rzucając skrupulatne oko na każdy szczegół. Prototypy można odwrócić w mgnieniu oka, od wstępnych szkiców po namacalne produkty. A teraz, gdy Liqui Contracts otworzyło biuro i możliwości produkcyjne w Ameryce, pozwoliło im to rozwinąć działalność i znacznie zmniejszyć ślad węglowy.

Proces projektowania jest prowadzony przez wiedzę zespołu na temat zrównoważonego materiały i techniki produkcji, a wszystko, co schodzi z linii produkcyjnej, jest dokładnie sprawdzane, aby zapewnić najwyższą jakość. Pomimo takiej usługi rzemieślniczej, projekty Liqui Contracts są dostępne na całym świecie. Ręcznie robione lampy wiszące tej firmy stanowią obecnie wyposażenie znanej na całym świecie sieci restauracji w całej Europie. Ich fotele i ławki można znaleźć również w biurach i restauracjach od Londynu po Abu Zabi.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek