LIGMAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 403 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 403 elementów

LIGMAN

Producent: Ligman

Wszechstronne umiejętności LIGMAN w zakresie projektowania, produkcji i dystrybucji wysokiej jakości opraw oświetleniowych zostały ugruntowane na przestrzeni lat. Firma jest zaangażowana w produkcję światowej klasy, wysokiej wydajności i najwyższej jakości produktów oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego, i jest obecnie doceniana za te kluczowe zalety nie tylko na rynkach lokalnych, ale także na arenie międzynarodowej przez profesjonalistów oświetleniowych.
W firmie LIGMAN powstają projekty z pasji do dostarczania doskonałych rozwiązań oświetleniowych dla ludzi. Nie tylko po to, by oświetlić środowisko, w którym żyją, ale stworzone specjalnie z myślą o nich
wykraczając poza typowe matryce i wprowadzając prawdziwe różnice w celu poprawy życia.
Wykorzystując najnowocześniejszą zaawansowaną, nowoczesną technologię, najwyższą poziom wiedzy technicznej i innowacyjne projekty, LIGMAN jest zaangażowany w zapewnianie jakości produktów i oferowanie kompleksowych rozwiązań oświetleniowych dla swoich klientów, przy czym każdy element oświetleniowy zastosowany w ich oprawach jest starannie przemyślany i najwyższej jakości. Oferując również najnowsze rozwiązania w zakresie inteligentnego sterowania oświetleniem i technologii IOT, unikalne możliwości dostosowywania produktów i szerokie wsparcie w zakresie projektowania projektów, w tym przełomowe usługi wizualizacji projektów.
LIGMAN nieustannie dąży do badań, porównywania, rozwoju i produkcji wysokiej jakości, przyjazny dla środowiska , energooszczędne produkty oświetleniowe, aby zapewnić jak najlepsze korzyści konsumentom.
Równolegle przywiązujemy dużą wagę do profesjonalnego rozwoju wszystkich naszych osobistych
wpajania właściwej etyki biznesowej, praktyk pracy i standardów w miejscu pracy. Nieustannie usprawniamy również procesy i umiejętności menedżerskie w ramach globalnej organizacji, aby pozostać awangardową i konkurencyjną na rynku międzynarodowym.
Robiąc to wszystko, chcemy stać się kluczowym członkiem stale rozwijającego się i świadomego dla środowiska globalnego społeczności oświetleniowej i staraj się być Twoim wiodącym partnerem na przyszłość w dziedzinie projektowania oświetlenia
aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta poprzez wysokiej jakości system oświetlenia, innowacyjny projekt produktu oraz użycie najlepszych możliwych materiałów i komponentów.
LIGMAN stale poszerza swoją globalną obecność i jest gotowy zapewnić swoim klientom doskonałą obsługę i współpracę, aby zapewnić lepsze rozwiązania oświetleniowe dla wszystkich Twoich projektów.
Dzisiaj LIGMAN z 5 fabrykami i ponad 300 przedstawicielami na całym świecie jest Twoim globalny, elastyczny i konkurencyjny partner w zakresie rozwiązań oświetleniowych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek