LIGHTNET

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 149 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 149 elementów

LIGHTNET

Producent: Lightnet

Lightnet projektuje i produkuje profesjonalne oświetlenie architektoniczne. Ponad 450 pracowników w pięciu lokalizacjach łączy cel, jakim jest inspirowanie swoich klientów. Dzięki rozwiązaniom oświetleniowym, które przekonują pod względem estetycznym i technologicznym. Jesteśmy obecni na całym świecie dzięki ponad 40 własnym organizacjom sprzedaży. Liczne międzynarodowe projekty z renomowanymi architektami i projektantami oświetlenia są wyrazem naszych kompetencji oświetleniowych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek