LAUBO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 90 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 90 elementów

LAUBO

Producent: Laubo

W LAUBO wierzymy, że jakość i funkcjonalność należy łączyć z niepowtarzalnym wyglądem, dającym poczucie ciepła, komfortu i luksusu. Zależy nam, aby oferowane przez nas produkty umożliwiały aranżację wyjątkowych przestrzeni prywatnych i komercyjnych, w których chce się pozostać na dłużej. Chcemy, aby klimat i atmosfera zewnętrznej strefy były naturalnym przedłużeniem tego, co jest w środku.

Każdy element jest wykonywany ręcznie przez doświadczonych pracowników. Cieszymy się, że możemy sprawdzać nasze produkty i kontrolować ich jakość na każdym etapie ich powstawania. To pozwala nam myśleć o naszej działalności nie jako linii produkcyjnej, ale jako rzemiośle. Czasami zaczynamy od samodzielnego stworzenia nowego produktu, aby poznać jego mocne strony i móc ulepszyć projekt, gdy wszystko nie jest tym, o czym marzyliśmy. Dbamy o jakość i solidne wykonanie. Chcemy, abyś cieszył się naszymi produktami przez lata.

Za LAUBO stoi grupa przyjaciół. Projektując tereny zielone nie mogliśmy znaleźć dużych, ciekawych donic, które pasowałyby do estetyki naszych projektów, więc… wykonaliśmy je sami! Marzyliśmy o produktach trwałych i odpornych na warunki atmosferyczne, estetycznie wykonanych i po prostu pięknych. Zaczęliśmy w 2010 roku od wykonania pierwszych donic do własnych projektów. Od tego czasu rozwinęliśmy zaplecze produkcyjne i znacznie poszerzyliśmy asortyment, udostępniając nasze produkty nie tylko tym, dla których projektowaliśmy przestrzeń plenerową, ale także szerszemu gronu odbiorców. Ale pomysły na nowe rzeczy wciąż nie są wyczerpane. Podobno po prostu lubimy tworzyć!

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek