LARGE LUMINOUS SURFACES

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

LARGE LUMINOUS SURFACES

Producent: Large Luminous Surfaces

Philips Large Luminous Surfaces to źródło inspiracji. Ożywiamy duże powierzchnie, takie jak ściany i sufity, dzięki nastrojowym i funkcjonalnym rozwiązaniom oświetleniowym.
Elastyczne elementy projektowe umożliwiają architektom (wnętrz) zintegrowanie naszych emitujących światło ścian i sufitów w ich unikalnych projektach.
Przyczyniamy się do rozwoju biznesu tworzenie z sensownymi rozwiązaniami i innowacjami, które są dla Ciebie ważne.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek