LAMALVA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

LAMALVA

Producent: Lamalva

Od 1964 roku tworzymy i produkujemy meble, których punktem wyjścia jest innowacyjność. Czy meble są pełne iluzji? Czy kształty, kolory i wykończenia inspirowane są setkami estetycznych i kulturowych odniesień pełnych znaczenia. To meble, które podsumowują wszystkie moje wysiłki, aby wzmocnić i towarzyszyć społeczeństwu w jego potrzebie zmian. Czy meble o estetyce i funkcjonalności są bardzo do siebie zbliżone. Czy meble artystyczne.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek