LAGO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 869 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 869 elementów

LAGO

Producent: Lago

LAGO to innowacyjna marka w świecie włoskiego designu. Ma rozszerzoną wizję projektowania jako dyscypliny, która wytwarza nie tylko produkty, ale także znaczenie, zdolną do wprowadzania innowacji w całym łańcuchu produkcyjnym i proponowania nowych wizji i nowych modeli życia. Więcej niż produkty, LAGO projektuje alfabety i zaprasza klienta do korzystania z nich, tworząc partycypacyjny projekt od podstaw, wzbogacony energią pochodzącą od użytkownika końcowego.wizja: życie wewnętrzne
Jeśli dana osoba spędza większość czasu w otoczeniu o wyższej jakości, to również poprawi się jego jakość życia. To wizja designu, która inspiruje LAGO i którą można streścić w słowach „Życie wewnętrzne”, które to wyrażenie wskazuje zarówno na nasze życie wewnętrzne, czyli sferę emocjonalną każdego z nas, jak i na życie wnętrz, które to życie, które prowadzimy w biurach, domach, hotelach, szpitalach i szkołach
przestrzenie, które trzeba zaplanować z myślą o dobrym samopoczuciu.

Nawet neuronauka od dawna potwierdza, że ​​środowisko wokół nas ma głęboki wpływ na nasze życie wewnętrzne. Dlatego musimy wczuć się w nasze przestrzenie życiowe. Musimy nawiązać relację, a nawet lepiej, wewnętrzny rezonans między nami a otaczającą nas przestrzenią.
Wychodząc od tej inspirującej zasady, LAGO opracowało modułową konstrukcję, która działa jak alfabet, który można wykorzystać do wyposażenia przestrzeni w harmonii z własnym życiem wewnętrznym.Historia Lago
Historia LAGO sięga końca XIX wieku, kiedy Policarpo Lago rozpoczął swoją karierę jako rzemieślnik stolarz w szlacheckich willach i weneckich kościołach. Kolejne pokolenie kontynuowało tradycję, uruchamiając produkcję sypialni głównych, a później mebli wejściowych. W latach 80. jego spadkobiercy zdecydowali, że nadszedł moment, aby skupić się na meblach do salonu i sypialni.

W 2006 roku, po dotarciu do czwartego pokolenia rodzinnej firmy, Villa del Conte firma stała się spółką akcyjną i weszła na rynek globalny. Rozpoczęła się nowa podróż, pełna wyzwań i osiągnięć. Na czele LAGO w tym delikatnym pasażu pokoleniowym stoi Daniele Lago, młody przedsiębiorca i projektant, który wraz z rodzeństwem Franco i Rosanną prowadzi zespół młodych, dynamicznych współpracowników.

Dzisiaj obroty LAGO wynoszą około 30 milionów euro, a firma zatrudnia około 170 pracowników. Globalna obecność firmy obejmuje ponad 400 starannie wyselekcjonowanych sklepów meblowych i liczne sklepy jednej marki LAGO w miastach we Włoszech i Europie, w tym w Rzymie, Mediolanie, Londynie, Paryżu, Madrycie, Barcelonie, Berlinie i Pradze.

Ekspansja wciąż trwa, ale firma utrzymuje silne więzi ze swoimi korzeniami, nawet otwierając się na spotkania i wymianę z różnymi kulturami, partnerami, dostawcami, konsumentami i blogerami.

LAGO jest wielokomórkowy organizm, który żywi się różnorodnością, czerpiąc z niej jak najwięcej, rozszerzając się daleko poza granice swojej siedziby, zaangażowany w ciągły stan wpływu, który przynosi nieskończoną ilość nowej energii i pomysłów. Uczestnictwo i dzielenie się to słowa kluczowe.Lago Fabbrica
Zaprojektowana przez architekta Italo Chiucchiniego zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa w domu, LAGOFABBRICA nie wygląda jak fabryka, ale raczej dom ze szkła i drewna, w którym światło zachodzącego słońca wdziera się do przestrzeni roboczej i sprawia, że ​​wszystko jest bardziej płynne. Do jego budowy użyto szlachetnych materiałów, nietypowych w przemysłowym kontekście: drewnianych belek, cegły, szkła, terakoty, stali i aluminium. Harmonijne sekwencje nachylonych boisk tworzą system architektoniczny na ludzką skalę, który sprawia, że ​​czas poświęcony na produkcję jest przyjemnością.

W LAGOFABBRICA kierujemy się filozofią Lean Thinking, która pomaga nam unikać martwego czasu i zmniejsz ilość odpadów, osiągając ciągłe doskonalenie i tworząc przystępny, konfigurowalny projekt.
Firma LAGO i organizacja produkcyjna opierają się na dwóch filarach, obydwa inspirowane filozofią przemysłową Toyoty: Kaizen i Lean Thinking. Kaizen to japońska metoda ciągłego doskonalenia, krok po kroku, uzyskiwana dzięki zaangażowaniu całej struktury firmy. Fundamentem Kaizen jest świadomość, że „energia pochodzi z dołu”, a raczej, że wyniki w firmie nie są osiągane przez kierownictwo, ale przez bezpośrednią pracę nad produktem. Lean Thinking to termin, który odnosi się do zredukowanej produkcji mającej na celu zminimalizowanie odpadów do punktu całkowitego ich zniesienia, poprzez organizację firmy, która uprzywilejowuje maksymalną wydajność przemysłowych procesów produkcyjnych.

Dzięki Lean Thinking, Lago searches dla — i osiąga — ciągłą poprawę produkcyjną poprzez eliminację zbędnych czynności, takich jak dezorganizacja i czas martwy, za które konsument nie jest skłonny płacić. Rezultat: sam proces produkcyjny tworzy wartość, a produkt wyłania się z umysłu projektu i dociera do domu klienta bez żadnego magazynowania.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek