LAB23

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

LAB23

Producent: LAB23

Veneta Plastica powstała w 1958 roku i szybko stała się liderem w obróbce tworzyw sztucznych, zwłaszcza w produkcji maszyn dla przemysłu chemicznego i galwanicznego. Punkt odniesienia dla wielu włoskich firm z branży. W 1989 roku Veneta Plastica, przy wsparciu ważnej komunalnej firmy działającej w sektorze odpadów, opracowuje swój pierwszy pojemnik na baterie o nazwie TUBE. Rok 1996 to rok odrodzenia firmy Veneta Plastica dzięki nowemu właścicielowi. Celem jest tutaj tworzenie innowacyjnych, ale przyjaznych dla środowiska produktów: wyjątkowych pod względem jakości, funkcjonalności i wzornictwa. W styczniu 2008 roku, po 50 latach ciężkiej pracy, Veneta Plastica zmienia swoją strukturę i staje się LAB23.
LAB23 oferuje różnorodną gamę produktów – ławki, zadaszenia autobusów lub samochodów, kosze, słupki, donice, stojaki rowerowe, kraty na drzewa – łącznie około 200 produktów przeznaczonych zarówno dla klientów publicznych, jak i prywatnych. Wszystkie produkty charakteryzują się nowoczesnym designem łączącym sztywne, niezbędne kształty z miękkimi i krętymi oraz wysokiej jakości, wytrzymałe materiały, które wymagają bardzo niewielkich kosztów utrzymania. Aby to osiągnąć, LAB23 wybiera materiały takie jak stal ocynkowana, stal nierdzewna, stal corten i drewno twarde.
Wenecka firma szczyci się współpracą z projektantami o międzynarodowej renomie, takimi jak Zaha Hadid, Stéphane Chapelet, Roberto Semprini, Fuksas i Karim Rashid, i oferuje umiejętności wielu innych wykwalifikowanych projektantów w celu stworzenia niestandardowych produktów. Każdy produkt jest dokładnie analizowany, od koncepcji po wykonanie, od montażu po instalację, przez nasz dział techniczny, który gwarantuje jakość produktu końcowego.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek