LA MURRINA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

LA MURRINA

Producent: La Murrina

la murrina jest symbolem doskonałości w meblach i wzornictwie dzięki unikalnym szklanym lampom „Made in Murano”. Dzięki silnym korzeniom i wysokim umiejętnościom rzemieślniczym firma działa na rynku high-end, łącząc tradycję, design i technologię. Historia firmy sięga lat 60-tych na Murano, gdzie znajdował się mały piec prowadzony przez grupę mistrzów szklarskich. Firma rozpoczęła realizację prestiżowych obiektów ze szkła dmuchanego stworzonych przez właścicieli pieca. W 1974 r. własność pieca przeszła pod kontrolę rodziny z Mediolanu, która produkowała już przedmioty do oświetlenia ze szkła i metalu, więc znak towarowy „la murrina” został zarejestrowany na całym świecie, a jego kolekcje zaczęły się rozprzestrzeniać na cały świat. W 2000 roku la murrina nawiązała pierwszą współpracę ze znanymi projektantami i architektami, którzy rozszerzyli produkcję o swoją współczesną kolekcję wzorniczą, wykonaną zgodnie ze starymi technikami dmuchania szkła. Dziś la murrina nadal proponuje nowe projekty i produkty, co pokazuje jej wiodącą pozycję na rynku. Dzięki swojemu cennemu know-how i savoir-faire we włoskim wzornictwie, la murrina kieruje się na rynek wnętrzarski, kontynuując współpracę z ważnymi projektami, które pobudzają tworzenie nowych kolekcji. Strategia rozwoju firmy polega głównie na utrzymywaniu internacjonalizacji marki. la murrina realizuje projekty na zamówienie na rynku luksusowym, od budynków mieszkalnych po hotele.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek