LA MANUFACTURE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 49 - 59 z 59 elementów
Pokazuje 49 - 59 z 59 elementów

LA MANUFACTURE

Producent: La Manufacture

La Manufacture to marka, na której zderzają się design i moda. Marka, w której pewne je ne sais quoi francuskiego uroku spotyka się z najlepszym włoskim rzemiosłem. Pewna idea francuskiego stylu życia (re)interpretowana przez światowej sławy międzynarodowych projektantów.
Każda kolekcja podkreśla światowej klasy kunszt, ponadczasową estetykę i trwałą
jakość.
Aby ten projekt stał się rzeczywistością , jego dyrektor generalny Robert Acouri zgromadził dwie wielkie postacie z branży kreatywnej, które podzielają jego pasję i determinację: projektanta Lucę Nichetto, dyrektora artystycznego La Manufacture oraz konsultantkę mody Milenę Laquale, szefową kolekcji mody. A przy pierwszej kolekcji trzy współpracują z la crème de la crème międzynarodowej sceny projektowej: Oki Sato, założyciel studia projektowego Nendo
Ben Gorham, założyciel Byredo
Patrick Norguet
Sebastian Herkner
Emma Boomkamp
Todd Bracher
Marco Dessí i Elena Salmistraro.

Podejście różnokulturowe i multidyscyplinarne: Podejście różnokulturowe, nadające dodatkowy wymiar praktyce konfrontacji umiejętności i doświadczenie szczególnie cenione w La Manufacture. Ten wspólny projekt ustanawia połączenie między kreatywnymi umysłami na całym świecie, które dzielą ten sam pogląd. Pochodzenie i dyscypliny wszystkich z nich płynnie łączą się, tworząc tę ​​pierwszą kolekcję, w której design i moda współistnieją i uzupełniają się nawzajem.
La Manufacture to miejsce, w którym tworzone na zamówienie przedmioty mają pierwszeństwo przed procesem przemysłowym. Każdy element jest zdefiniowany przez swoją funkcję, starannie przemyślane wszystkie aspekty jego projektu, jego doświadczenie ukształtowane przez wybór starannie dobranych i wysoce specjalistycznych wykończeń, z których wszystkie odzwierciedlają filozofię marki, aby konsekwentnie poszukiwać najlepszych, najbardziej unikalnych i najbardziej inspirujących rozwiązań . Inteligencja ręki, piękno ręcznej pracy połączono z przemysłową precyzją, aby dodać więcej emocji tej rodzinie wysokiej jakości produktów, pozwalając im z kolei ożywić otoczenie, zarówno mieszkalne, jak i komercyjne. La Manufacture stoi w sprzeczności z ustalonymi normami: jej ambicją nie jest reagowanie na modę, ale raczej rozwijanie wszechstronnej sztuki życia. Ponadczasowe kreacje wyzwolone od trendów, ale wciąż inspirowane duchem czasu i specyficznymi przyzwyczajeniami współczesnych mieszczuchów, którzy tęsknią zarówno za elegancją, jak i praktycznością.

Butik:Ostatnie La Manufaktura to także fizyczna lokalizacja. W tym złotym wieku sklepów koncepcyjnych La Manufacture zdecydowało się zamiast tego otworzyć butik, miejsce, w którym każdy może czuć się komfortowo. Okazja dla klientów do zdobycia nowych doświadczeń i przeżycia czegoś naprawdę wyjątkowego. Bezpieczna przystań, w której prezentowane są projekty i kolekcje mody, które pozwalają wyrazić siebie w pocieszającym otoczeniu oszczędnej architektury. Wygląd prostoty, skrywający świat eleganckiego wyrafinowania.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek