L&L LUCE&LIGHT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 648 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 648 elementów

L&L LUCE&LIGHT

Producent: L&L Luce&Light

Projektowanie i produkcja systemów oświetleniowych z wykorzystaniem technologii LED to nasza specjalność.
Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy autentycznym przykładem marki Made in Italy, z talentem do innowacji i głębokim uznaniem dla projektów architektonicznych. Nasze oprawy oświetleniowe doskonale integrują się zarówno z przestrzeniami i powierzchniami wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi, aby odtworzyć naturalne oświetlenie architektoniczne. Wszystkie nasze produkty są projektowane w naszej centrali w Vicenza, Veneto, gdzie nasz skrupulatny proces twórczy gwarantuje najwyższą możliwą jakość i największą, długotrwałą niezawodność.
Wyrażają się różne doświadczenia, które wnieśli do firmy trzej partnerzy poprzez najnowocześniejszy projekt techniczny, związany z analizą i doborem surowców, w pełni własny mechaniczny i elektroniczny cykl produkcyjny oraz dokładne testowanie produktów. Dostępność profesjonalnego doradztwa dla Twoich projektów oświetleniowych, w połączeniu z naszym głębokim zaangażowaniem w opiekę posprzedażową, sprawiają, że L&L jest liderem w branży.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek