K-SCAPE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

K-SCAPE

Producent: K-Scape

Zacznij od jednego z najbardziej innowacyjnych głośników profesjonalnych na rynku. Następnie wyjdź daleko poza jej granice.

To jest KSCAPE, w którym możesz wziąć pod uwagę szeroką gamę produktów, które są pionierami nowych innowacji, aby rozszerzyć potencjał dźwięku na pokolenia. Specjalny dział K-array, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania audio „po wyjęciu z pudełka” i skupić się na łączeniu zmysłów, aby pomóc tworzyć nowe doświadczenia dla osób bez ograniczeń dla ich wyobraźni.

RAIL, a 1,2-metrowy, liniowy, liniowy szynoprzewód LED z pełnozakresowymi przetwornikami stożkowymi, to pierwszy produkt KSCAPE i pierwszy krok w świat oświetlenia. Połączenie wysokiej jakości światła z profesjonalnym dźwiękiem w celu zapewnienia zintegrowanego rozwiązania, które umożliwia architektom, projektantom i inżynierom bezproblemową instalację w znanych środowiskach, takich jak biura, handel detaliczny, hotelarstwo, rozrywka i nie tylko.

Podstawowy projekt KSCAPE filozofią jest budowanie wszystkiego bez powodu i przesuwanie granic wydajności. Ten mały zespół oddanych projektantów, będący nowicjuszem w świecie oświetlenia, ściśle współpracował z jednym z najbardziej renomowanych światowych producentów diod LED z Japonii, firmą NICHIA, w celu zbudowania linii wysokowydajnych 360 diod LED oddalonych od siebie o 3,5 mm w połączeniu z naszymi najmniejszymi głośnikami w historii firmy K-array aby stworzyć liniową ścieżkę z pełnozakresowym dźwiękiem i doskonałym światłem, ukazującą pewne imponujące cechy, takie jak przekraczanie 93 CRI.

Coraz większa różnorodność akcesoriów zapewnia nieograniczone możliwości projektowania i możliwe są niestandardowe kolory RAL.

Nowość KSCAPES RAIL to czysta, opływowa elegancja. Zrodzony z jednomyślnej wizji, aby stworzyć najskuteczniejsze profesjonalne rozwiązanie audio ze światłem, którego nigdy wcześniej nie widziano.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek