KRISKADECOR

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

KRISKADECOR

Producent: Kriskadecor

Kriskadecor zajmuje się metalową sztuką. Firma tworzy wysoce spersonalizowane projekty wykonane z anodowanych łączników aluminiowych, oferując architektom i projektantom wnętrz szeroką gamę rozwiązań: przegrody, okładziny ścienne, sufity, fasady, elementy oświetleniowe lub inne specjalne konstrukcje, o których pomyślisz.

Dostosowanie to najmocniejsza wartość Kriskadecor. Dzięki małym, połączonym ze sobą elementom opracowują projekty oparte na kolorach, kształtach i objętościach zgodnie z potrzebami klientów. Dzięki opatentowanej technologii mogą reprodukować obrazy i wzory w szerokiej gamie błyszczących i satynowych wykończeń.

Materiał jest niezwykle uniwersalny, a ze względu na jego lekkość granica zastosowania jest w wyobraźnia. Może być używany jako tkanina metalowa, a nawet jako konstrukcja architektoniczna do wspaniałych projektów rzeźbiarskich. Firma realizuje projekty w hotelach i restauracjach, biurach korporacyjnych, przestrzeniach publicznych takich jak muzea i lotniska, sklepy, centra handlowe, targi, imprezy, a nawet prywatne rezydencje na całym świecie.

Od momentu powstania w 1926 roku , podstawowymi wartościami tej rodzinnej firmy są innowacje, dostosowywanie i obsługa klienta. Chociaż teraz jest kierowany przez trzecie pokolenie, duch dziadka i założyciela, Josepa Marii Sans Amilla, pozostaje. Jak mawiał: „Nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia, po prostu trzeba znaleźć drogę”.

Internacjonalizacja firmy z Montblanc nastąpiła w latach 60-tych, kiedy projektanci wnętrz a architekci z całego świata zaczęli zamawiać metalowe łańcuchy do swoich projektów. W 2016 roku firma otworzyła drugą siedzibę w Arizonie w USA. Obecnie marka eksportuje 70% swojej produkcji do ponad 80 krajów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek