KONSTANTIN SLAWINSKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

KONSTANTIN SLAWINSKI

Producent: Konstantin Slawinski

Konstantin Sławinski to niemiecka firma, która tworzy designerskie przedmioty do domu - zwłaszcza meble i akcesoria kuchenne - ze wspaniałymi osobowościami skupionymi na emocjach i zabawie. Konstantin Sławiński powstał z myślą o sprzedaży maszyn i konstrukcji stalowych, zwłaszcza dla segmentu kotłowego. W 2000 roku, łącząc doświadczenie w branży stalowej z wysoce konkurencyjną strukturą przemysłową, firma zdecydowała się na rozszerzenie produkcji, tworząc własny dział projektowy. Początkowe kreacje powstały w ramach działu przemysłowego firmy
pierwsza kolekcja stalowych misek zainaugurowała nowy kierunek firmy. Od 2004 r. Konstantin Sławiński wybrał outsourcing swoich kolekcji wyposażenia wnętrz, aby zoptymalizować koszty i produkcję.

Meble i akcesoria Konstantina Sławińskiego Podróż Konstantina Sławińskiego do sektora wyposażenia wnętrz rozpoczęła się w 2000 r. wraz z czwartym pokoleniem rodziny -prowadzona firma. Marka oferuje oryginalne i żywe produkty, z upodobaniem do branży upominkowej. Uzupełnieniem części dziennej są stoliki kawowe, regały, meble wejściowe i półki, połączone minimalistycznym designem i nigdy nie przeładowane nadmiernym estetycznym formalizmem. Wśród produktów kuchennych znajduje się kilka wariantów oryginalnych podstawek i kilka godnych uwagi stalowych grilli/piesów na zewnątrz. Wśród akcesoriów meblowych Konstantin Sławiński produkuje wieszaki na ubrania, stojaki na czasopisma i pojemniki magazynowe. Inne dodatki i akcesoria do domu to Mirror Box i EL Mirror, charakteryzujące się wyraźnie nowoczesnym i wszechstronnym wyglądem, nadającym się do różnych kontekstów. Oryginalny aluminiowy świecznik EINS...ZWEI...DREI...VIER to pozornie banalny, ale atrakcyjnie zaprojektowany artykuł, w którym dębowy świecznik wsuwa się do aluminiowego pudełka, stopniowo odsłaniając kolejne świeczniki, od jednego do czterech. Uzupełnieniami, które nadają się również do użytku w biurze i domu, są uchwyt na dokumenty EL, stalowa skrzynka Shuffle Box i Desktop Box. Konstantin Sławiński wnosi również swoją oryginalność i wyobraźnię do branży budowlanej dzięki eleganckim szafom na gaśnice i apteczce pierwszej pomocy.

Konstantin Sławinski onlineJeśli szukasz kolorowych i zabawnych akcesoriów kuchennych i wyposażenia domu, nie t przegapić produkty Konstantina Sławińskiego, dostępne online w sklepie Maximus Design.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek