KOKET

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 199 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 199 elementów

KOKET

Producent: Koket

Odważna estetyka designu, wydarzenia o dużym znaczeniu, wystawne prezentacje, notorycznie ryzykowne kampanie reklamowe i inspirujące artykuły redakcyjne, w niesamowity sposób wyrażają misję KOKET polegającą na inspirowaniu miłości i wzmacnianiu poprzez swoje wypowiedzi oraz unikalne doświadczenia i treści oparte na designie.


Wrodzone pragnienie uwiedzenia i zwabienia swoich wielbicieli jest doskonale zilustrowane w kolekcjach Guilty Pleasures and Exotic Opulence, składających się z dramatycznych akcesoriów, soczystej tapicerki, wykwintnego oświetlenia i dekadenckich futer. magiczne mikstury mineralne, lux metallics, żywe klejnoty i egzotyczne pawie pióra

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek