KOH-I-NOOR

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 52 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 52 elementów

KOH-I-NOOR

Producent: Koh-I-Noor

Ponad 80 lat poświęconych na badania nad najbardziej eleganckim i funkcjonalnym wzornictwem, aby jak najlepiej żyć w świecie łazienki.

Firma powstała w 1930 roku jako wyłączny importer słowackiego producenta o tej samej nazwie. pierwsze szczoteczki do zębów z uchwytem z celuloidu. Po przejęciu marki i know-how od firmy z Bratysławy w 1950 roku Koh-I-Noor rozpoczął produkcję włoską. Asortyment produktów został natychmiast poszerzony o pędzle do włosów, pędzle do golenia i lusterka do makijażu w celu poszerzenia oferty produktów do pielęgnacji ciała. W logicznej konsekwencji Koh-I-Noor osiągnął prawdziwe „powołanie do łazienki”, uważanej za pokój do życia. Tak więc w 1995 roku narodził się dział wyposażenia łazienek. Produkcja jest skoncentrowana w fabryce w Tradate w celu zagwarantowania najlepszego stosunku badań do produkcji i produkcji zgodnie z tradycją produktów „made in Italy”. Produkty, zaprojektowane we własnym studio projektowym przy współpracy wykwalifikowanych projektantów, opowiadają historię i tożsamość firmy oraz zawsze wyrażają trud nieustannych poszukiwań nowych materiałów i technologii.


To są prawdziwi bohaterowie Koh-I-Noor, firmy, która opisuje łazienkę jako właściwy świat, miejsce do życia z dobrym samopoczuciem i designem. Kompletna gama akcesoriów łazienkowych całkowicie włoskich. Przedmioty są wymyślane i tworzone przez projektantów, którzy łączą ideę łazienki z kulturą pielęgnacji ciała. Produkty Koh-I-Noor dzielą się, komunikują i rozpowszechniają prawdziwą „włoską esencję”. Koh-I-Noor zawsze poszukuje nowych trendów, w których kształty, kolory i materiały są dogłębnie przemyślane, przemyślane i przekształcone w unikalny i typowy włoski pomysł na łazienkę.


Aluminium i stal nierdzewna stal, wycinana laserowo najnowocześniejszą technologią, tworzywa sztuczne uwydatniające formy i kolory, które łączą i ożywiają artykuły o zasadniczym i funkcjonalnym designie. Artykuły stworzone z myślą o trwałości. Akcesoria ścienne, lustra, kosze, rydwany i meble sprzedawane na całym świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek