KLYBECK

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

KLYBECK

Producent: Klybeck

Założona w 2013 roku przez stolarza i projektanta Baptiste Ducommuna firma Klybeck oferuje kolekcję nowoczesnych drewnianych mebli o eleganckich liniach. Klybeck przyjmuje zrównoważone podejście do projektowania, wykorzystując starannie wyselekcjonowane materiały i produkcję na małą skalę we własnym, dedykowanym warsztacie w Bazylei w Szwajcarii. Innowacyjne procesy i nietypowe kształty są wykorzystywane do dostarczania oryginalnych i niepowtarzalnych elementów. Fachowe rzemiosło gwarantuje doskonałą jakość w najmniejszym szczególe. Wieszak «y», pierwszy element stworzony przez firmę Klybeck, otrzymał prestiżową nagrodę Interior Innovation Award – Selection 2015.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek