KEIGIO®

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

KEIGIO®

Producent: Keigio®

KEIGIO® to wysokiej jakości marka mebli modułowych oferująca systemy sof, półek i lamp o retro-futurystycznym wzornictwie przemysłowym, zawsze dostosowujące się do każdej przestrzeni kształtem i wymiarem.
KEIGIO® Design narodził się jako osobisty projekt Włocha projektant Giovanni Bruni. W 2015 roku opracował swoją pierwszą konstrukcję modułową. Następnie założył KEIGIO® i otworzył swoje studio projektowania wnętrz w industrialnym lofcie w Barcelonie, stale poszukując nowych rozwiązań modułowych dla różnych przestrzeni. Nazwa marki KEIGIO® wywodzi się od japońskiego słowa „Keijō ”, które oznacza kształt fizycznego obiektu znajdującego się w przestrzeni. Został wybrany przez założyciela ze względu na jego wielką pasję do kraju wschodzącego słońca. Prostota, kunszt i najwyższej jakości materiały charakteryzują japońskie wzornictwo, a przede wszystkim projekty, które prezentują czyste linie, minimalistyczne meble i naturalne elementy. Naszą wizją jest generowanie instrumentów, dzięki którym każdy może stać się własnym projektantem wnętrz, tworząc mikroarchitektury, które można łatwo złożyć i dostosować do każdej przestrzeni i potrzeb.

Koncepcja i filozofia KEIGIO® KEIGIO® podejmuje koncepcję „Gamifikacja” proponująca typową dynamikę gry i zastosowanie jej w aranżacji wnętrz w celu zwiększenia motywacji do rozwiązywania problemów, takich jak adaptacja do świata w globalnym ruchu, w którym dom i praca mogą nagle się zmienić. Elementy modułowe, łatwe do transportu i ponownego montażu, stają się praktycznym rozwiązaniem dającym użytkownikowi swobodę kreowania swoich wnętrz.
Kiedy KEIGIO® tworzy produkty, koncentruje się zarówno na wysokiej jakości, jak i kunszcie wykonania, aby zapewnić maksymalną trwałość, a także efekt, jaki będą mieć na środowisko. KEIGIO® upewnia się, że wszystkie materiały są identyfikowalne, a także bierze pod uwagę zrównoważony rozwój procesów produkcyjnych. Wszystkie meble są modułowe, co oznacza, że ​​każdy element można dostosować pod względem materiałów, wymiarów i wykończeń.
W zgodzie ze światem sztuki undergroundowej, KEIGIO®️ ma na celu łączenie się z ludźmi, którzy są ciekawi nowych koncepcji. Meble KEIGIO® są budowane ręcznie, pojedynczo, w klasycznym stylu rzemieślniczego rzemiosła. KEIGIO®️ to marka, która chce wywrzeć wpływ na tych, którzy kochają się rozwijać, nieustannie kwestionując swoje otoczenie i są otwarci na zdumienie. KEIGIO®️ oferuje alternatywę dla gustów głównego nurtu rynku mebli modułowych.
KEIGIO®️ zostań swoim własnym projektantem wnętrz.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek