KARPA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 75 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 75 elementów

KARPA

Producent: Karpa

Urodzona w latach 90-tych firma Albino Miranda, Ltd. jest firmą zajmującą się projektowaniem i produkcją mebli. Pracując początkowo z kamieniem przy tworzeniu rzeźb, firma ostatecznie przekształciła się w produkcję unikalnych mebli, pracując głównie z egzotycznym drewnem i niestandardowymi wykończeniami, dając się poznać dzięki marce „Gestos”. W 2009 roku firma podejmuje nowe wyzwanie tworząc nową markę mebli z włókna szklanego „Karpa”, przeznaczonych do wnętrz i na zewnątrz, na którą składają się wszechstronne i wyszukane oferty.
Od 2014 roku ze względów strategicznych firma postanowiła poświęcić "Karpie" wszystkie produkty, których celem była wysoka dekoracja, bardzo wyjątkowy, szczegółowy i luksusowy produkt, mający na celu wypromowanie marki jako czegoś wyjątkowego. Z drugiej strony „Gestos” zachował cały produkt nie przeznaczony do wysokiego poziomu dekoracji, ale do celu, który wolałby coś prostszego i bardziej eleganckiego dla swojej przestrzeni.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek