KARN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

KARN

Producent: Karn

Nazwa naszej firmy, KARN (celtyckie słowo oznaczające „skał”), jest etymologicznym pochodzeniem Carni, gdzie znajduje się nasza fabryka. Nasze logo – pradawny symbol kwiatu życia, który wszechobecny jest w rejonach górskich, to kolejny sposób na podkreślenie naszych bliskich więzi z ziemią. Symbol ten został na nowo zinterpretowany, aby z powodzeniem reprezentować ducha naszej firmy, która patrzy w przyszłość z myślą o tradycji.
 
Firma została założona w Tolmezzo w 1949 roku przez GioBattę Del Fabbro, który wraz ze swoimi synami Dario i Tito, dobrze wykorzystali wnikliwość i skrupulatność typową dla ludzi Carnia, aby stworzyć innowacyjne i funkcjonalne produkty, prezentowane z niesamowitymi miniaturami. Dziś podtrzymujemy tę tradycję, dążąc do znalezienia właściwej równowagi między nowoczesnością a pamięcią o przeszłości. Nasza firma przygląda się tym, którzy kochają artykuły o silnej treści emocjonalnej, połączonej z prostym i eleganckim designem. Artykuły, które oferują idealne połączenie podstawowej funkcjonalności i przyjemności zmysłów, wykonane z naturalnych materiałów, o aksamitnych, gołych powierzchniach, stymulujące przyjemność dotykania, pieszczot, interakcji z nimi.

Artykuły, które , nabierając patyny czasu, stają się wyjątkowe. Proste, niezbędne rzeczy, szorstkie na powierzchni, ale zaskakująco romantyczne, tak jak miejsce ich produkcji: Carnia, tygiel kultur i obszar nieuchronnie narażony na inwazje, który stworzył ludzi, którzy pod dość szorstką powierzchownością posiadają bardzo ciepłe serce.     

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek