KARE DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 896 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 896 elementów

KARE DESIGN

Producent: Kare Design

Kare Design GmbH – lider w swoim segmencie rynku – to prywatna firma działająca na arenie międzynarodowej w branży mebli, oświetlenia i akcesoriów wyposażenia wnętrz. Firma jest znana na całym świecie, posiada 100 sklepów franczyzowych w prawie 50 krajach oraz 100 sklepów typu shop-in-shop. Ponadto firma zaopatruje setki sklepów meblowych i designerskich, zarówno w Niemczech jak i na całym świecie.


FIRMA

Branże biznesowe, wielokanałowe, siła robocza, logistyka, pomysł na biznes, właściciele i dyrektorzy generalni, społeczna odpowiedzialność biznesu, przegląd.

Kare Design GmbH – lider w swoim segmencie rynku – to prywatna firma prowadząca działalność międzynarodową w dziedzina mebli, oświetlenia i akcesoriów wyposażenia wnętrz. Pod hasłem „Radość życia” firma sprzedaje pod własną marką KARE niekonwencjonalne wzornictwo mebli w atrakcyjnych cenach. Dziś firma liczy ponad 200 sklepów w prawie 50 krajach.


Rozwija się nieprzerwanie od 1981 roku

Dzięki niewyczerpanej różnorodności nowych trendów tematycznych w dziedzinie wyposażenia wnętrz średniej wielkości firma wywiera silny wpływ na konsumentów, partnerów biznesowych w branży meblarskiej, klientów z branży wyposażenia kontraktowego i partnerów franczyzowych. Na rynku marka przykuwa uwagę swoim „teatrem wyposażenia”, zmysłową ekspozycją mebli, lamp i dekoracji w przyciągających wzrok światach wyposażenia. Od momentu założenia w 1981 r. firma KARE Design GmbH odnotowuje stały wzrost dzięki zamiłowaniu do strategii i nowych rynków, wspieranemu przez asortyment około 6000 artykułów i średnio 2000 nowych produktów rocznie.

Sprzedaż detaliczna, hurt, system franczyzowy, wyposażenie kontraktowe, e-commerce

Firma jest znana na całym świecie dzięki 100 sklepom franczyzowym w prawie 50 krajach oraz 100 sklepom premium typu shop-in-shop . Ponadto firma zaopatruje setki sklepów meblowych i designerskich, zarówno w Niemczech, jak i na całym świecie.

KARE Design GmbH posiada również własne sklepy w Monachium, Ratyzbonie i Wiedniu. Należą do nich flagowy sklep „KARE Kraftwerk” w Monachium, który otworzył swoje podwoje w 2015 roku z salonem o powierzchni 10 000 m², studio wyposażenia kontraktowego oraz restauracja z tarasem na dachu – wszystko to mieści się w znanym w całym mieście zabytku przemysłowym. W 2015 roku flagowy sklep otrzymał nagrodę „Shops of the Year” przyznawaną przez Niemieckie Zrzeszenie Handlu Detalicznego. W Niemczech wyznacznik trendów na rynku meblarskim również sprzedaje swój asortyment za pośrednictwem własnego sklepu internetowego.


Uczestnictwo w międzynarodowych targach

KARE prezentuje swoje światy wyposażenia i produkty na wszystkich głównych światowych targach meblowych, takich jak Salone del Mobile w Mediolanie, Objet & Maison w Paryżu czy imm w Kolonii. Ponadto firma organizuje własne wystawy wewnętrzne dla swoich klientów B2B w salonie wystawowym o powierzchni 3000 m² w centrali firmy w Garching-Hochbrück.


Spółki zależne zajmujące się wyposażeniem kontraktowym i modą

Zakładając w 2016 r. spółkę zależną KARE Objekt GmbH, firma stworzyła solidną bazę pod wyposażenie lokali handlowych, od restauracji po modułowe jednostki mieszkalne. Ponadto firma prowadzi pod marką „Stierblut” dwa sklepy w Monachium oraz sklep internetowy z trendami w modzie.


Zatrudnienie

Obecnie 380 pracowników z 28 W centrali KARE Design GmbH pracują różne kraje, a w oddziałach na całym świecie zatrudnionych jest około 1150 pracowników. Szkolenie podstawowe i zaawansowane stanowi centralny punkt w rozwoju personelu. Jako dostawca szkoleń zawodowych firma posiada certyfikat Izby Gospodarczej, a około co dziesiąty pracownik jest praktykantem. Akademia KARE oferuje regularne szkolenia dla pracowników, partnerów handlowych i franczyzobiorców.


Logistyka

Do firmy przylega centralny obiekt logistyczny o powierzchni ok. 30 000 m² Centrala w Garching, uzupełniona o kolejne magazyny zewnętrzne i centrum logistyczne w Azji. Działania zakupowe są również zarządzane z centrali, wspierane przez biura zakupów i zarządzanie jakością w Europie Wschodniej i Azji.


Założyciele i ich pomysł na biznes

KARE Design GmbH została założona w 1981 roku przez Jürgena Reitera i Petera Schönhofena. Jako właściciele i partnerzy zarządzający nadal zarządzają średniej wielkości przedsiębiorstwem do dnia dzisiejszego. Ich osobiste codzienne zaangażowanie kształtuje naszą firmę, a w KARE jesteśmy dumni, że możemy pracować w niekonwencjonalnym i odnoszącym sukcesy przedsiębiorstwie rodzinnym.

Dwaj fani designu, Jürgen Reiter i Peter Schönhofen, założyli KARE jako studenci, kiedy chcieli umeblować mieszkanie, które dzielili. Ich pasja do stylowych mebli znacznie przewyższała budżet, ale założyciele KARE mieli gotowe rozwiązanie tego problemu. Znakomity projekt był elitarny i bardzo drogi, więc po prostu wymyślili swój własny. Ich credo: meble zasługują na świetny design w atrakcyjnej cenie i z odrobiną nieszablonowości – w końcu umeblowanie musi być zabawą.

Jürgen Reiter jest odpowiedzialny za rozwój projektu i pozyskiwanie nieustannego przepływu inspirujące pomysły na umeblowanie stworzone pod marką KARE. Podróżuje po świecie 200 dni w roku, aby wybierać produkty stworzone przez utalentowanych projektantów w warsztatach rzemieślniczych, zapewniając, że światy mebli KARE są regularnie wypełniane nowym życiem.

Peter Schönhofen napędza rozwój międzynarodowej sieci firmy i odpowiada za globalny marketing. Monitoruje sklepy KARE na całym świecie, aby upewnić się, że wszystko jest na swoim miejscu, aby zapewnić satysfakcję klientów KARE: od inspirującego pomysłu na umeblowanie po doskonałą obsługę. Jako przedsiębiorcy dzielą pasję, ciekawość i nieograniczony zapał, kierując się zasadą „nigdy nie zadowalaj się tym, co już masz”.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek