JUNG

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 248 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 248 elementów

JUNG

Producent: Jung

Wszystko zaczęło się w 1912 roku w szklarni, kiedy wynaleziono przełącznik obrotowy ⅛. Głęboko zakorzenione w swojej ojczyźnie i napędzane tym samym pionierskim duchem, przedsiębiorstwo JUNG, zatrudniające około 1400 pracowników i 19 oddziałów na całym świecie, jest obecnie znane z czystego wzornictwa i przyszłościowych rozwiązań: oświetlenie, zacienienie, klimat, energia, bezpieczeństwo, komunikacja domofonowa i multimedia - różnorodność funkcjonalna systemów JUNG obejmuje wszystkie obszary nowoczesnej instalacji elektrycznej.

Produkty JUNG są „made in Germany” i zawsze wytwarzane z precyzją i godną zaufania jakością - z wyraźnym zaangażowaniem w biznes lokalizacje Schalksmühle i Lünen. Tutaj firma JUNG zebrała szczególne doświadczenie w produkcji przyszłościowej technologii inteligentnego domu i obróbki metalu, zawsze pamiętając o swojej wielkiej odpowiedzialności za środowisko.

Od ponad wieku filozofią firmy JUNG jest „postęp jako tradycji”, odzwierciedloną zarówno w jej motywacji, jak i postawie, zawsze dając firmie JUNG impuls do dalszego odkrywania hybrydowych środowisk życia i pracy. Trzy wartości, tj. „projekt architektoniczny”, „najwyższa jakość” i „bliskość klienta” są bardzo skuteczne we wszystkich obszarach filozofii firmy. JUNG łączy precyzyjnie wykonane, trwałe, czysto zaprojektowane produkty i zauważalną innowacyjność. Nasze wartości znajdują również odzwierciedlenie w wyjątkowej autentyczności materiału i prostej obsłudze. W ten sposób przełącznik powierzchniowy LS 990, zaprojektowany ponad 50 lat temu, jest teraz klasykiem wzornictwa. Jest dostępny z różnych materiałów wysokiej jakości i występuje w wielu kolorach. JUNG oferuje kultowy przełącznik wyłącznie na całym świecie w 63 kolorach Les Couleurs® Le Corbusier, dzięki czemu zapewnia wyjątkową różnorodność wzorniczą.

Od dziesięcioleci to rodzinne przedsiębiorstwo prowadzone przez trzecie pokolenie aktywnie i z pasją wspiera architektów, budowniczych i partnerów w branży elektrycznej, organizując liczne wydarzenia, angażując się w różne rodzaje współpracy, a także zapewniając przydatne narzędzia do planowania, takie jak konfigurator inteligentnego domu FEELSMART i aplikacja JUNG AR-Studio. W szczególności znane na całym świecie „Rozmowy o architekturze” firmy JUNG są od 15 lat uznanym miejscem spotkań branżowych, które stanowi platformę do publicznego i kontrowersyjnego dyskursu na aktualne tematy architektoniczne. Dzięki podcastowi „JUNG Architecture Talks” i seminariom internetowym „JUNG Lectures” ta tradycyjna firma zaprasza do współczesnego wirtualnego dialogu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek