JOT.JOT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

JOT.JOT

Producent: Jot.Jot

jot.jot to przedsięwzięcie profesjonalisty, który założył firmę z wyraźną chęcią zrzeszania wybitnych i pomysłowych – pomysłów i projektantów. A rezultat jego starań jest właśnie taki. Obieg wysokiej jakości elementów wyposażenia wnętrz dla współczesnych rozwiązań projektowych.Założyciel i właściciel jot.jot – Jurgis – to wizjonerska dusza łącząca przedsiębiorczość i artyzm. Dzięki dziesięcioletniemu doświadczeniu w produkcji niekonwencjonalnych projektów, Jurgis jest dobrze rozpoznawany w swoich dziedzinach. Jako profesjonalista produkcyjny w branży wnętrzarskiej i meblarskiej ma podwyższone wyczucie procesów produkcyjnych, co przekłada się na przedmioty projektowe jot.jot. Produkty marki charakteryzują się wysokiej jakości materiałami i perfekcyjnym wykończeniem.Współwłaściciel jot.jot – Laurynas – jest rzeczowy i ziemski człowiek, który jest niezwykle ceniony i ceniony za obiektywny, praktyczny i realistyczny punkt widzenia. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu w sektorach finansowym, gospodarczym i marketingowym, Laurynas wnosi solidny i mile widziany wkład w rozwój i znaczenie marki. On również ma oko na wysokiej jakości przedmioty projektowe i naturalne poczucie subtelnego piękna.Interakcja tych dwóch kontrastujących i jednocześnie uzupełniających się osobowości przynosi najwięcej z dwóch przeciwstawnych światów.Nazwa marki jot.jot wywodzi się od słowa „jot”, które jako czasownik oznacza szybkie zapisanie czegoś i jako rzeczownik oznacza ilość równą frakcji, cząsteczce lub podpowiedzi. Double jot oznacza kreatywność i pewność w zapisaniu szkicu. Symbolizuje także idee i wartości firmy: prostotę i ekskluzywność, dokładność i wyobraźnię.To jest styl i tożsamość jot.jot. Jaki jest Twój?Zanotuj to.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek