JOSÉ LEITE DE CASTRO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 86 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 86 elementów

JOSÉ LEITE DE CASTRO

Producent: José Leite De Castro

Naznaczone przeszłością jak słoje drzewa, JLC ma 40 lat doświadczenia w projektowaniu i wytwarzaniu szerokiej gamy produktów, od mebli, tapicerki, oświetlenia, tkanin po akcesoria. Został stworzony na początku lat 80-tych przez Jose Leite de Castro, który jest autorem kolekcji firmy. Dziś JLC jest punktem odniesienia zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym, pod względem doskonałości wzornictwa i jakości produktów.
Obecna w ponad 40 krajach JLC oferuje klasyczne i nowoczesne meble, oświetlenie, dekoracje oraz edycję kolekcji tkanin dekoracyjnych. Klienci detaliczni i kontraktowi, a także architekci i projektanci wnętrz, cieszą się jakością i ekskluzywnością kreacji JLC, a także możliwością dostosowania produktów do konkretnych życzeń.
Celem JLC jest zapewnienie klientom doskonałej i sprawnej obsługi, dostarczając produkty wysokiej jakości, w których panują idee komfortu, dobrego smaku i autentyczności.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek