IPSILON PARALUMI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 107 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 107 elementów

IPSILON PARALUMI

Producent: Ipsilon Paralumi

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność w 1984 roku, szczególnie pielęgnując abażury wykonane z szantungu, lnu i bawełny.
Idąc z czasem, rozszerzyła się różnorodność form, wymiarów, tkanin i wykończeń. Oprócz tego, że w naszym magazynie posiadamy ogromną kolekcję tkanin i wykończeń plecionek, specjalizujemy się również w przygotowywaniu abażurów na życzenie naszych klientów z własnych tkanin, dzięki czemu pasują do innych mebli w pokoju jak zasłony , narzuty, sofy itp.
To co nas wyróżnia spośród innych dostawców to terminowość dostaw, jakość i elegancja naszych produktów, wykonanie w całości ręcznie, bez użycia żywic akrylowych, papierowych naklejek brzegowych, taśmy dwustronnej czy wstępnie wklejone, które żółkną i łatwo odklejają się, wpływając negatywnie na trwałość abażurów.
Ponadto, jeśli jesteśmy w stanie wyprodukować duże ilości, jesteśmy również wyspecjalizowani w produkcji pojedynczych sztuk według rodzaju. Jesteśmy znani z przerabiania starych abażurów. Nasz asortyment obejmuje wysoki i niski stożek ścięty wysoki i niski, kwadratową kopułę, osłony wachlarza, owalne, pagodowe, klasyczne, abażury z zakładkami, zawsze dostępne w różnych wymiarach i tkaninach.
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, możemy zaoferować abażury w bardzo dużych wymiarach tj. do 2 metrów średnicy, a także możemy spersonalizować je za pomocą napisów, logo i marek reklamowych klientów.
Znajdziesz nas w naszej nowej fabryce w Nove (VI), Via Segavecchia 1, gdzie jesteśmy w stanie spełnić Państwa życzenia i odpowiedzieć na wszystkie Państwa potrzeby: sprzedaż hurtowa, artykuły specjalne oraz wyposażenie hoteli.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek