INTERNA8

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

INTERNA8

Producent: Interna8

INTERNA8 ma swoje korzenie w firmie G&F srl, założonej w 1974 roku w historycznym mieście Sacile, 50 mil na północ od Wenecji, na żyznych ziemiach północno-wschodnich Włoch. Obszar ten znany jest z produkcji wysokiej jakości mebli do projektów wnętrzarskich. G&F srl to wieloletnia tradycja w sektorze usług meblarskich. Nadal odgrywa ważną rolę jako punkt odniesienia dla przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych w tym sektorze. To wszystko stanowi podstawę kolekcji INTERNA8, stworzonej z rzemieślniczych umiejętności, doświadczenia i fali innowacji.
Ten biznesowy projekt wykorzystuje wysokiej jakości surowce i łączy je w nowy i oryginalny sposób, łącząc się w całość umiejętności rzemieślnicze i innowacje techniczne. Marka jest nowoczesna, nie zaniedbując swoich korzeni i podróży do przeszłości. Tworzy unikalne meble, które spełniają potrzeby swoich klientów, którzy coraz bardziej zwracają uwagę na jakość i chcą tworzyć własne, spersonalizowane rozwiązania meblowe, które wytrzymują próbę czasu.

INTERNA8 i jego unikatowe kreacjeDzięki 40-letniemu doświadczeniu w branży produkcji rzemieślniczej, a także wyjątkowej jakości materiałów wykorzystywanych przez INTERNA8 oraz wyjątkowemu charakterowi jego stylistycznych zestawień, firma jest w stanie zaoferować oryginalne kreacje i wszystkie w 100% made in Italy.
Meble i wyposażenie o idealnie zgrabnych liniach reprezentują ich dążenie do eleganckiego, wyrafinowanego designu, który nigdy nie datuje się ani nie wychodzi z mody. Każdy przedmiot ma swoją historię do opowiedzenia, twórczą podróż, która jest stopniowo odkrywana, gdy wchodzi w interakcję z przestrzenią życiową, dodając prawdziwego uroku i charakteru.

INTERNA8: Projekt umeblowania domu i umowy środowiskoIch umiejętności rzemieślnicze i kreatywny styl sprawiają, że nawet najbardziej złożone projekty są wyjątkowe i osobiste.
Biorąc pod uwagę ich sprawdzone doświadczenie w sektorze usług meblarskich, w szczególności w dostarczaniu rozwiązań pod klucz, INTERNA8 jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Niezależnie od tego, czy ich klienci potrzebują jednej sztuki, czy tysięcy sztuk, są w stanie spersonalizować każdy element dekoracyjny, wyposażony w innowacyjne, wysokiej jakości, przyjazne dla użytkownika funkcje (np. dla sklepów, muzeów nauki i techniki, wystaw sztuki, willi, kurortów i statki).
INTERNA8 zapewnia wsparcie w zakresie projektowania i tworzenia prototypów, uzupełniając swoje umiejętności rzemieślnicze i wiedzę o sektorze dogłębnymi badaniami nad materiałami alternatywnymi, takimi jak szkło, tworzywa sztuczne, metale, tkaniny i inne.< br/>Pełny proces produkcyjny jest wykonywany zgodnie z wysokimi profesjonalnymi standardami, zgodnie z europejskimi i międzynarodowymi przepisami. Ma to na celu spełnienie standardów i potrzeb klienta.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek