INNOVATIVE INTERIOR DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

INNOVATIVE INTERIOR DESIGN

Producent: Innovative Interior Design

Innovative Interior Design to projekt zrodzony z pomysłu i doświadczenia zdobytego przez Massimo Recchia, kierownika ds. rozwoju i sprzedaży oraz Alessandro Recchia, kierownika ds. technicznych i produkcji.
Plan wykorzystania styropianu jako surowca do nowych koncepcji wyposażenia wnętrz jest sugerowane przez skonsolidowane doświadczenie AMR w przetwarzaniu polistyrenu (EPS) w połączeniu z zaawansowanymi technikami obróbki i eksperymentowaniem z nowoczesnym podejściem do wykańczania.
Trójwymiarowe kształty są w stanie wyrazić siebie/unosić się (scegli cosa ti piace) w przestrzeni z ogromna swoboda eksplodująca w krętych tomach czy misternych geometriach, ale zawsze zachowująca wyjątkową osobliwość: lekkość.
Po wnikliwych badaniach i analizach, kolejne spotkanie z architektami i projektantami daje szansę przełożenia prostych obiektów na oryginalne, niezwykłe i efektowne elementy wyposażenia.

Historia AMR Założona w 1980 roku przez Angelo Recchia firma AMR to wysoko wykwalifikowana firma w zakresie cięcia i przetwarzania g styropianu, o szerokim zastosowaniu.

W 1994 roku firma AMR tworzy i rozwija 5-osiowy pantograf sterowany numerycznie w celu podniesienia jakości swojego produktu.
Dzięki tej aktualizacji , łatwiej było zadowolić bardzo wymagających klientów coraz bardziej skomplikowanymi zamówieniami, takimi jak komponenty do łodzi motorowych, samolotów, łodzi prototypowych itp.
Od 2007 roku druga generacja sukcesywnie poszerzała ofertę firmy, szukając nowych sektorów dla na przykład prototypowanie 3D, zestawy na stoiska targowe, eventy, kluby, reklamę, telewizję, video mapping, visual merchandising i ustawianie ekskluzywnych gablot, aranżacja wnętrz.
W tej fazie stopniowo dodawany jest prawdziwy dział uszlachetniania styropianu Utworzony. To było odpowiedzialne za zwiększenie wydajności pod względem estetycznym, a także pod względem odporności na wstrząsy, czynniki atmosferyczne i zużycie w czasie.
W połowie 2015 roku AMR kupuje 7-osiową zautomatyzowaną frezarkę wyposażoną w EPS , w celu tworzenia trójwymiarowych modeli i replik w skali od regularnych kształtów do wyrafinowanych i bogatych w szczegóły wzorów.
Ramię robota, kierowane przez oprogramowanie, które opracowuje kształt 3D, frezuje blok ze styropianu, który stopniowo przekształca się w zaprogramowany kształt.
Ciągłe badania i innowacje technologiczne to podstawowe aspekty, które pozwalają nam projektować się w przyszłość. To jest nasze wyzwanie: oferować coraz szerszy wachlarz możliwości w służbie kreatywności i designu.
W 2018 roku nowy pomysł na Innowacyjną Aranżację Wnętrz ujrzał światło dzienne.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek