INNO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 151 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 151 elementów

INNO

Producent: Inno

Dzięki silnym korzeniom w innowacyjnym projektowaniu produktów i odpowiedzialnej produkcji, Inno produkuje designerskie meble i akcesoria jako „narzędzia dla architektów”. Jednak sama innowacyjność nie jest naszym głównym celem, ale zapewnienie praktycznej obsługi i oryginalnych produktów architektom do tworzenia wyjątkowych wnętrz. Każdy mebel jest produkowany na zamówienie klienta, dlatego też projekty indywidualne są naturalną częścią działań Inno wspierających różne tożsamości marki.
Odpowiedzialność za środowisko i ludzi jest częścią naszych codziennych procesów. Inno zobowiązuje się do wytwarzania produktów o długim cyklu życia, materiałów nadających się do recyklingu i minimalnej emisji. Kierujemy się holistycznym podejściem do zrównoważonego rozwoju, będąc certyfikowanym zgodnie z normą zarządzania środowiskowego ISO 14001-2015. Od 1975 roku, kiedy firma została założona przez Harriego Korhonena, meble i wyposażenie wnętrz Inno są wybierane do koncepcji marek, lokali biznesowych, budynków kulturalnych i użyteczności publicznej, lotnisk i sieci hotelowych na całym świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek