INNAZIMINA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

INNAZIMINA

Producent: Innazimina

innazimina to młoda ukraińska marka designerska, to niewielka firma produkująca meble i elementy oświetleniowe do nowoczesnych wnętrz o autorskim projekcie. Wszystkie obiekty stworzyła projektantka Inna Zimina, projektantka obiektów i wnętrz, z zawodu architekt, nauczycielka projektowania w wiodącej prywatnej szkole projektowania na Ukrainie. Firma Innazimina znajduje się w stolicy Ukrainy - Kijowie. Estetyka marki związana jest ze słowem „kobiecość”
elementy wyposażenia wnętrz o kobiecym charakterze, tworzone z myślą o kobietach, ucieleśniające ich fantazje i pragnienia. Mogą być poetyckie, eleganckie i egocentryczne, miękkie i infantylne, flirtujące i prowokujące.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek