INIM ELECTRONICS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

INIM ELECTRONICS

Producent: Inim Electronics

Firma Inim Electronics została założona w 2005 roku w regionie Marche we Włoszech. Powstała z pasji do bezpieczeństwa założycieli firmy, popartej dwudziestoletnim doświadczeniem w dziedzinie elektroniki i telekomunikacji. Inim rozpoczął od produkcji aktywnych systemów bezpieczeństwa dla obiektów mieszkalnych, handlowych i przemysłowych. Dzięki przekrojowemu, wielosektorowemu podejściu, od systemów antywłamaniowych, przez systemy wykrywania pożaru, aż po automatykę domową, oświetlenie awaryjne i weryfikację wideo, misja firmy przekształciła się w partnerstwo dla specjalistów ds. bezpieczeństwa w jednym miejscu.
Inim zawsze koncentrował się na profesjonalnym sektorze ochrony, czyli firmach, dla których bezpieczeństwo jest swoją główną działalnością: celem wymagającym najnowocześniejszych rozwiązań, które w pełni zaspokajają potrzeby klientów. Inim to imponujący zespół, w skład którego wchodzą wysoko wyspecjalizowani inżynierowie i technicy, a także wielu znanych współpracowników. Włoski kapitał korporacyjny, silne lokalne korzenie i linia produktów 100% Made in Italy sprawiają, że Inim jest rzeczywistością z całkowicie włoskim DNA. Firma, której celem jest przeprojektowanie przyszłości dzięki sile innowacji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek