IN-ES.ARTDESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 200 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 200 elementów

IN-ES.ARTDESIGN

Producent: In-Es.Artdesign

Założona w 2003 roku firma In-es.artdesign tworzy, produkuje i sprzedaje designerskie lampy do wnętrz i na zewnątrz. Po osiągnięciu międzynarodowej sławy jako malarz, założyciel Luciano Maria Mazzilli, aka Oçilunam, rzucił się w ten kreatywny projekt łączący sztukę i design. Po zidentyfikowaniu jego wspólnej cechy w artyzmie rzemieślniczym, ukierunkował produkcję na oprawy oświetleniowe jako obiekty, które najlepiej oddałyby tematy jego sztuki, takie jak księżyc i światło. Łącząc sztukę, rzemiosło i design, firma może pochwalić się katalogiem produktów o spójnej i rozpoznawalnej estetyce animowanej tym samym wątkiem narracyjnym. Lampy In-es.artdesign łączą funkcjonalność i technologię z procesem artystycznym opartym na umiejętnym wykorzystaniu światłocienia, czystych kolorów i kontrastów materiałowych. Wybranym materiałem jest Nebulite, czyli mieszanka żywicy i włókien szklanych, którą projektantka wykorzystuje samodzielnie lub w połączeniu z innymi materiałami. Część kolekcji produkowana jest w limitowanych edycjach. Każdy produkt jest poddawany drobiazgowej kontroli jakości, aby zapewnić doskonałość. Liczne międzynarodowe nagrody oraz projekty publiczne i prywatne nagrodziły śmiałe przedsięwzięcie Mazzilli z dalekim od przewidywalnego rezultatem.

In-es.artdesign rozwiązania oświetleniowe do wnętrzKatalog In-es.artdesign dotyczący oświetlenia wnętrz zawiera wiele rozwiązań , podzielone na 4 kolekcje. Kolekcja Matt stała się teraz ikoną, dzięki wyróżnieniu otrzymanemu podczas Interior Innovation Award 2014 za lampy Cyrcus Lavagna oraz Special Mention na German Design Awards 2016 dla całej gamy Matt Lavagna. Unikalne wykończenie zewnętrzne w kolorze czarnym lub szarym imitującym tablicę żywiczną pozwala na pisanie na lampie kolorową kredą, aby spersonalizować ją zgodnie z potrzebami. Wnętrze pokryte lakierem w 9 jaskrawych kontrastujących kolorach. Linia obejmuje 7 różnych lamp wiszących, a także lampy stołowe, podłogowe i ścienne. W kolekcji znajdują się również przedmioty z innymi wykończeniami, takie jak lampy podłogowe Cyrcus Cemento i Flower Cemento, pomalowane farbą o efekcie cementu i kolorowe wnętrze Nebulite. Są też lampy podłogowe Cyrcus Nebula Nebulite i mgławica Bin F, która może być również używana jako pufa. Kolekcję uzupełniają lampy stołowe i ścienne – Lavagna, Cemento i Nebula – w trzech wykończeniach. Kolejną kultową kolekcją jest Luna, wykonana z Nebulitu i poliwęglanu, inspirowana księżycem. Oprócz lamp z kolorowymi wykończeniami, takich jak lampa wisząca Mezza Luna czy lampa stołowa Luce Liquida 1 w kształcie butelki, w kolekcji znajdują się białe kuliste oprawy, które po oświetleniu ukazują wyjątkową powierzchnię, która przywołuje na myśl ciało niebieskie. Wybór jest szeroki i zróżnicowany – od pojedynczej lampy wiszącej Luna po efektowne lampy wiszące grupowe, takie jak Sei Lune lub Tre Lune, od lamp podłogowych Floor moon i Floormoon 1 Liberty po wersje stołowe i ścienne. Kolekcję Be.Pop charakteryzuje wyraźnie inspirowany popem, ironiczny i zabawny charakter. Linia Cacio & Pepe, z abażurem w kształcie tarki, jest prawdopodobnie najbardziej charakterystyczna. Dostępny jako lampa wisząca, stołowa lub ścienna, klosz jest dostępny w 2 dekoracyjnych wariantach i 6 kolorach, które można łączyć z 9 wykończeniami kabli.

Kolekcje oświetlenia zewnętrznego In-es.artdesignLampy zewnętrzne z kolekcji Luna Out, użytej w instalacji B&B Italia w Chiostri dell'Umanitaria, wywołała spore poruszenie na Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie w 2018 roku. Laureat prestiżowej nagrody Design Plus Award Light + Building, Luna Out opiera się na kolekcji do wnętrz z tymi samymi materiałami i kształtami, wprowadzając na zewnątrz marzycielską i romantyczną atmosferę.
Linia jest dostępna w różnych modelach, oferując odpowiednie rozwiązania dla każdego kontekstu i potrzeby. Szczególnie uderzająca jest lampa podłogowa Ex.Moon, dostępna w 4 rozmiarach. Można go łączyć z zewnętrzną lampą wiszącą Luna Out i zewnętrznym kinkietem A.Moon Out do oświetlania portyków lub ścian granicznych. W katalogu oświetlenia zewnętrznego znajduje się kolejny produkt do zastosowań wewnętrznych przystosowany do użytku na zewnątrz, lampa podłogowa Bin F Nebula Out. Kolekcja zewnętrznych lamp podłogowych Tank dodaje uderzające nuty kolorystyczne do przestrzeni zewnętrznych. Wykonany z Laprene i Nebulite w aluzji w kształcie butelki, jest dostępny w 6 różnych kolorach i dwóch różnych rozmiarach: cieńszy o wysokości 142 cm i bardziej zaokrąglony o wysokości 92 cm. Linia kinkietów zewnętrznych Button Out o prostym kształcie przycisków jest dostępna w 7 różnych kolorach. Kolekcja Battery, zaprezentowana po raz pierwszy na Euroluce 2019, obejmuje bezprzewodowe i ładowalne wersje baterii niektórych modeli katalogowych, takich jak Bateria Button T, Luna Take Away, z emblematyczną stalową rączką
miniaturowy księżyc T.Moon
oraz Luce Liquida w kształcie butelki. Absolutną nowością w kolekcji Battery jest zewnętrzna lampa stołowa Candle 1 Battery z poliwęglanu i Laprenu w kształcie świecy. Charakteryzuje się oryginalnym uchwytem złożonym z plastikowego kabla przymocowanego do oprawy węzłem morskim.

Kup lampy In-es.artdesign na Maximus DesignUdekoruj swój dom lampami In-es.artdesign: odkryj sprzedaj oświetlenie w naszym e-sklepie i wybierz to, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek