INDA®

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 304 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 304 elementów

INDA®

Producent: Inda®

Inda historia odnoszącej sukcesy włoskiej firmy napędzanej prawdziwym duchem przedsiębiorczości. Inda jest grupą przemysłową o ugruntowanej pozycji lidera na rynkach międzynarodowych, 70-letnim doświadczeniu poświęconym wspieraniu klientów, wiedza Inda opiera się na głębokich kompetencjach do uczenia się i rozumienia potrzeb i gustów różnorodnych rynki, które nieustannie się zmieniają i ewoluują. Celem Indy jest wyprzedzanie trendów w aranżacji wnętrz i współczesnego życia. Firma oferuje trzy kategorie produktów, mebli, kabin prysznicowych i akcesoriów, które łączą się w unikalny koncept nieograniczonych rozwiązań dla wnętrz łazienkowych. Kreatywność, oryginalność i wyrazista elegancja to elementy, które identyfikują i wyrażają design Indy poprzez szeroką ofertę produktów, od klasyki przez nowoczesność, po najbardziej awangardowe rozwiązania, które błyskawicznie reagują na nieustanną ewolucję współczesności. Globalny projekt, który dzięki swojej dużej elastyczności znajduje przestrzeń w różnych środowiskach architektonicznych i który uzupełnia i jednocześnie inwestuje zasoby kreatywne i produkcyjne również w dostawy głównych projektów międzynarodowych.


Misja Indy

Oferować rozwiązania wnętrz łazienek, odpowiedzieć na obecne potrzeby życia w domu i zmiany stylu życia dzięki szerokiej ofercie produktów z czystym włoskim DNA i wysoką zawartością designu.
< br/>

Inda: badania i innowacje

DESIGN

Kreatywność, oryginalność i wyróżniająca się elegancja to elementy, które identyfikują i wyrażają design INDA poprzez szeroka oferta produktów, od klasycznych po nowoczesne, aż po najbardziej awangardowe rozwiązania. Dział Badań i Rozwoju Indy to kompleksowy dział, wylęgarnia pomysłów, które nieustannie ewoluują. Nie tylko wielkie nazwiska, ale także laboratorium młodych i wschodzących projektantów, Inda od wielu lat współpracuje z najbardziej prestiżowymi włoskimi i europejskimi akademiami i uniwersytetami. Ciągłe badania stylistyczne zawsze skupiały się na zrozumieniu i reprezentowaniu współczesnych trendów w mieszkaniu łazienkowym oraz oferowaniu jak największej elastyczności w łączeniu różnych propozycji.

INNOWACJE

Rynek rozpoznaje Inda pozycja lidera dzięki nieustannemu procesowi badań ukierunkowanych na design, funkcjonalność, jakość i dbałość o szczegóły. Ofertę Indy charakteryzuje również ważny dobór kolorów i wykończeń. Inda przywiązuje dużą wagę do doboru surowców wykorzystywanych do realizacji swoich produktów. Nieustanne badania nad jakością materiałów sprawiają, że produkty Inda są uznawane przez rynek za niezawodne i trwałe w długim okresie.

JAKOŚĆ

Cała fabryka Inda jednostki zapewniają najwyższą możliwą jakość produktów końcowych. Metoda pracy łącząca uwagę z ciągłą innowacją technologiczną linii produkcyjnych wypróbowana i zatwierdzona przez system jakości TÜV według norm UNI EN ISO 9001:2008. Wszystkie procesy operacyjne od przyjęcia zamówienia do dostawy produktów są pod stałą kontrolą. TÜV Italy gwarantuje zgodność INDA z wysokimi standardami jakości narzuconymi przez certyfikat UNI EN ISO 9001. Wszystkie produkty elektryczne i oświetleniowe Indy są zgodne z normami CE, obowiązkowym paszportem na wszystkich granicach Unii Europejskiej.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek