IMPACT ACOUSTIC®

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 68 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 68 elementów

IMPACT ACOUSTIC®

Producent: Impact Acoustic®

Kierując się innowacjami na rzecz pięknego, ale funkcjonalnego projektu, który odpowiada na dzisiejsze wyzwania środowiskowe i społeczne, staramy się być buntownikami, którzy niestrudzenie myślą o krok do przodu, aby opracować zrównoważone rozwiązania akustyczne dla branży projektowej: permanentna wersja beta.
W Impact Acoustic specjalizujemy się w przetwarzaniu jednorazowych materiałów w wysokiej jakości gotowe produkty zapewniające komfort akustyczny. Rozumiemy, w jaki sposób Environmental Social Governance (ESG) ma znaczenie dla nowej generacji międzynarodowych konstruktorów zajmujących się projektowaniem i chcemy dać im wszystkie narzędzia do sprostania wyzwaniom akustycznym.

Oprócz szerokiej gamy produktów, które można dostosowywać , specjalizujemy się w rozwiązaniach szytych na miarę. Sieć kreatywnych inżynierów aplikacji, projektantów produktów i architektów przekształca Twoje pomysły w namacalny produkt.

Impact Acoustic: pionier w walce z jednorazowymi tworzywami sztucznymiW Impact Acoustic specjalizujemy się w przekształcaniu jednorazowych materiałów w wysokiej jakości wysokiej jakości gotowe produkty zapewniające komfort akustyczny. Rozumiemy, jak Environmental Social Governance (ESG) ma znaczenie dla nowej generacji międzynarodowych praktyków projektowania. Materiał jest niezwykle trwały i po zakończeniu okresu użytkowania można go ponownie poddać recyklingowi. W walce z używaniem jednorazowych tworzyw sztucznych wspieramy globalny ruch Trash Hero, zapewniając edukację na temat wpływu odpadów na środowisko, promując praktyczne rozwiązania mające na celu łagodzenie, zapobieganie i unikanie tego samego.

Produkty Impact Acoustic okazują się doskonałym narzędziem dla firm, które poważnie podchodzą do społecznej odpowiedzialności biznesu. Cenimy i promujemy równość w naszym zespole. Wszystkie nasze gotowe produkty są wytwarzane w szwajcarskich Alpach przy udziale profesjonalistów z niepełnosprawnościami.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek