ILEKTRAS CROSHADE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

ILEKTRAS CROSHADE

Producent: Ilektras Croshade

Ilektras Croshade to ręcznie wytwarzany towar do wnętrz i na zewnątrz z siedzibą w Monachium. Ich produkty łączą unikalny śródziemnomorski design mebli, wysokiej jakości materiały i tradycyjną manufakturę. Do produkcji wyjątkowych parasoli, puf, poduszek, lamp, rolet i dywanów używa się wyłącznie wysokiej jakości materiałów zewnętrznych z Hiszpanii, niemieckiej ekologicznej przędzy, która jest produkowana w Grecji przez lokalnych rzemieślników przy użyciu zrównoważonych, tradycyjnych metod, takich jak dzianie i szydełkowanie. Tworzenie prototypów i kontrola jakości odbywa się zawsze w centrali Ilektras Croshade w Monachium.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek