IDEAL STANDARD

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 703 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 703 elementów

IDEAL STANDARD

Producent: Ideal Standard

Uważamy, że ludzie powinni mieć w standardzie swoją idealną łazienkę, cokolwiek to dla nich oznacza. Od ponad 100 lat tworzymy wysokiej jakości łazienki. To właśnie robimy. Od umywalek po wanny, od toalet po krany. Jeśli chodzi o projektowanie, produkcję i konfigurację łazienek, wiemy co nieco.
Rozumiemy, że łazienka jest ważniejsza niż kiedykolwiek – niewykorzystana przestrzeń. Miejsce do siedzenia przy lampce wina, relaksu, zabawy, przemiany, odświeżenia i odmłodzenia. Pomieszczenie, które może ewoluować od funkcjonalnego do mieszkalnego.
Wiemy, że ludzie są podekscytowani możliwościami swoich łazienek, ale potrzebują pomocy w stworzeniu najlepszego rozwiązania łazienkowego – lub innymi słowy swoich „prawdziwych idealnych” łazienek są ambitnymi przestrzeniami: ekscytuje nas pomaganie ludziom w przekładaniu ich wizji na rzeczywistość.
Ponieważ piękno tkwi w oku patrzącego, ludzie chcą spersonalizowanych rozwiązań. Mają indywidualny pogląd na to, jak ich łazienka powinna działać, wyglądać i czuć, zamiast akceptować rozwiązanie „jeden rozmiar dla wszystkich”. Nazywamy to pragnieniem „przestrzeni kształtowanych przez ludzi”.
Uważamy, że każdy zasługuje na łazienkę, która jest funkcjonalna, dostępna, ale także piękna. Naszym celem jest pomaganie ludziom w tworzeniu ich „prawdziwie idealnej” łazienki, bez względu na to, co dla nich oznacza pod względem przestrzeni, stylu, budżetu lub potrzeb.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek