IBRIDE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

IBRIDE

Producent: Ibride

W 1996 roku Ibride urodziła się w Fontain we Francji, z rodzinnego trio Carine Jannin, Rachel i Benoit Convers. Od samego początku samodzielna edycja pozwoliła domowi projektowemu na tworzenie pojedynczych i poetyckich obiektów inspirowanych naturą i światem zwierząt.
Wkrótce ibride zdobyła nowe know-how, współpracując z prestiżowymi markami, takimi jak Kenzo i Habitat, m.in. którą projektuje i dostarcza zastawę stołową, oświetlenie i inne akcesoria.
W 2008 roku dom projektowy dokonał twórczej zmiany i położył kres współpracy, aby rozkwitać w niezależności i uwolnić się od kodów.
Oboje lata, które nastąpiły po tym wydarzeniu, zapoczątkowały trzy kolekcje, które stały się emblematyczne. Firma ibride zdała sobie wtedy sprawę, że innowacja jest wektorem wolności i zainwestowała w narzędzie produkcyjne w 2013 roku, aby zostać producentem. Firma włącza do nowej organizacji lokalnych dostawców i podwykonawców, z którymi współpracuje od samego początku.
Taki tryb pracy pozwala teraz na zaadresowanie rynku HoReCa i realizację projektów szytych na miarę. W ostatnim czasie zrealizowano kilka projektów współpracy i edycji, w szczególności ze słynnym muzeum Thyssen-Bornemisza i projektantką Constance Guisset.
KNOW-HOW
Od namysłu nad obiektem do jego wykonania, prawdziwy projekt prowadzone są badania, aby zaproponować coraz bardziej poetyckie kreacje.Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu firma ibride nieustannie doskonali swoje know-how, oferując wysokiej jakości usługi ze skrupulatnie opracowanymi szczegółami.
ZESPÓŁ
Serce firmy Ibride leży w jej siedziba, w której wszystkie oddziały firmy znajdują się pod jednym dachem. Zespół ewoluuje w dynamicznej atmosferze, która zachęca talenty do artystycznego łączenia się w duchu kreatywnego dzielenia się.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek