I + I

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 39 elementów

I + I

Producent: I + I

Kolekcję I+I kieruje Paolo Giordano, jeden ze współzałożycieli I+I na początku lat dziewięćdziesiątych. Choć od samego początku przechodzi głębokie zmiany, kolekcja nadal jest poświęcona docenianiu doskonałości rzemieślniczej połączonej z dobrym designem. W tym nowym projekcie I+I starożytne rzemiosło, projektowanie i przemysł uzupełniają się nawzajem w procesie dwukierunkowym, ucząc nas, że robienie może być sposobem na naukę. Taki jest aktualny język kolekcji I+I: niektóre przedmioty są wykonywane w całości ręcznie, inne wykorzystują technologię, wszystkie projekty odzwierciedlają współczesność.

Paolo Giordano: współzałożyciel I+I Kolekcja:Paolo Giordano ukończył architekturę na Politecnico di Milano. Stamtąd został fotografem. W latach osiemdziesiątych współpracował z magazynami lifestylowymi, tworząc kreatywne obrazy i cieszące się uznaniem fotomontaże. Następnie pracował dla magazynów zajmujących się projektowaniem i architekturą, takich jak Abitare, Casa Vogue i Elle Decor. Ta praca zaprowadziła go do Indii w połowie lat 90-tych, gdzie był zafascynowany wysokiej jakości pracą rzemieślniczą, którą można było zobaczyć wszędzie. To doprowadziło go do założenia I+I, kolekcji współczesnego designu produkowanej przez wykwalifikowanych rzemieślników w Indiach. Obecnie pracuje w świecie designu oraz fotografii artystycznej.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek