HUPPÉ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 201 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 201 elementów

HUPPÉ

Producent: Huppé

W 1967 r. produkty Huppé można było znaleźć w domach w całej Kanadzie. W tym czasie firma produkowała skrzynie cedrowe i zbudowała już silną reputację w oparciu o trwałość swoich produktów. Huppé stopniowo rozszerzyła swoją linię o meble do każdego pomieszczenia w kanadyjskich domach. Po 50 latach innowacji, dzisiaj produkty Huppé oferują jakość i styl, które mogą konkurować z czołowymi europejskimi producentami. Nasze ponadczasowe, współczesne i ekskluzywne kolekcje można znaleźć w całej Ameryce Północnej i na całym świecie.

W naszych sklepach detalicznych i Huppé Atelier znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do swojej sypialni, domowego biura , jadalnia i salon. Teraz bardziej niż kiedykolwiek, Huppé jest miejscem, w którym znajdziesz wyjątkowe meble.

Huppé to meble inspirowane najlepszymi materiałami, wykonane z miłością i zmontowane w Kanadzie. Nic więcej, nic mniej.

Kanadyjska jakość na skalę międzynarodową
Wysokiej jakości materiały wybrane ze względu na ich wyższość i trwałość, nasze lite drewno i forniry pochodzą wyłącznie z północno-wschodnich Stanów Zjednoczonych. Sprzęt sprowadzany jest od czołowych europejskich producentów, a nasze wytrzymałe tkaniny pochodzą ze wszystkich zakątków świata. Dodaj do tego naszą wiedzę i kreatywność, a otrzymasz doskonałe składniki do charakterystycznych mebli produkowanych zgodnie z wysokimi standardami Huppé.

Huppé, dumna kanadyjska firma zbudowana na wiedzy doświadczonych rzemieślników i utalentowanych projektantów .

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek