HUMBLE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

HUMBLE

Producent: Humble

Humble to holenderska marka projektowa, która tworzy przenośne nastrojowe światła z przyjaznym duchem, wnosząc ciepło do bezprzewodowego oświetlenia.
Podróż Humble rozpoczęła się kilka lat temu, kiedy projektanci z Amsterdamu wymyślili Humble One: pierwsza energia -wydajna, zasilana bateryjnie lampa z żarówką, która świeci jak tradycyjna żarówka. Nazwali markę „pokorną”, po tym bezpretensjonalnym i przyjaznym pierwszym projekcie. 
Przenośne lampy Humble są idealne do stołów, półek i zakamarków w domu, gdzie nie można ich podłączyć. 

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek