HUGUES CHEVALIER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

HUGUES CHEVALIER

Producent: Hugues Chevalier

W 1978 roku Hugues Chevalier stworzył swoją popisową kolekcję inspirowaną wielką tradycją projektantów z 1930 roku. Hugues Chevalier powrócił do estetyki światowej sławy francuskiej sztuki dekoracyjnej XX wieku.
Jego kreacje i współczesna interpretacja epoki odniosły natychmiastowy sukces. Oryginalność modeli, wysoka jakość i dbałość o szczegóły zostały jednogłośnie docenione przez profesjonalistów i publiczność, spragnionych ponadczasowej, ale statutowej kolekcji. W 2013 roku Hugues Chevalier dołączył do grupy BC Bertrand utworzonej w 1965 roku przez Huberta Taieba. Wszystkie kreacje wykonywane są przez rzemieślników – stolarzy, szklarzy tapicerów – z grupy, której praca świadczy o wysokiej jakości i umiejętnościach zawodu w wielkiej tradycji luksusowych mebli. Opierając się na tym bogatym doświadczeniu i pasji, każda kreacja Hugues Chevalier jest wyjątkowa w swojej koncepcji i produkcji, odzwierciedlając naszą wiedzę i kulturę. Grupa BC Bertrand zamierza opracować kolekcję Hugues Chevalier. Dywany i oświetlenie staną się integralną częścią nowej kolekcji. Aby sprostać wymaganiom naszych klientów, będziemy również koncentrować się na modelach na zamówienie. Dzięki tym atrybutom Hugues Chevalier zyskał zaufanie klientów prywatnych i profesjonalnych do dekoracji rezydencji, prestiżowych Hoteli i Ambasad oraz ekskluzywnych siedzib firm.
Mamy nadzieję, że katalog spodoba się Państwu tak bardzo, jak my go przygotowywaliśmy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek