HUDSON VALLEY LIGHTING

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 505 - 526 z 526 elementów
Pokazuje 505 - 526 z 526 elementów

HUDSON VALLEY LIGHTING

Producent: Hudson Valley Lighting

HUDSON VALLEY LIGHTING GROUP jest liderem w branży oświetleniowej, oferując elementy w każdym możliwym stylu do każdej przestrzeni i zastosowania, dzięki czemu jest to punkt kompleksowej obsługi dla miłośników designu. W skład grupy wchodzą cztery uznane w branży marki: Hudson Valley Lighting, Mitzi by Hudson Valley Lighting, Troy Lighting i Corbett Lighting. Łączy ich kilka wspólnych zasad: dążenie do doskonałości, kultura ukierunkowana na projektowanie, dbałość o ciągle zmieniające się względy środowiskowe i zaangażowanie w najwyższą możliwą jakość. Z ponad 50-letnim doświadczeniem w branży, czterema silnymi i odrębnymi markami oraz szerokim portfolio produktów, Hudson Valley Lighting sprawia, że ​​oświetlenie jest łatwe.

Marki grupy Hudson Valley LightingObejmujący zróżnicowaną gamę stylów , prace Hudson Valley Lighting są jednocześnie historyczne i wyprzedzają trendy. Podstawową ideą marki jest „doświadczenie out-of-box” — od razu widoczne poczucie trwałej jakości.
Mitzi łączy klasykę z nowoczesnością, nie poświęcając przy tym żadnej jakości. Każda oprawa uosabia formę i funkcję w doskonałej harmonii, co skutkuje mniejszym bałaganem i większą kreatywnością. Mitzi: osiągalny wysoki design.
Troy Lighting podchodzi do dwóch wieków projektowania z poczuciem ciekawości, tworząc eklektyczną linię rzemieślniczych opraw oświetleniowych, jednocześnie wyrafinowanych i swobodnych, które wykorzystują niezwykłe i wszechstronne materiały.
Uderzające wzory, bogate materiały i ręcznie stosowane wykończenia tworzą oprawy, które są w centrum uwagi w każdej ozdabianej przestrzeni. Zaprojektowane pod każdym kątem, oszałamiające dzieła Corbetta trzeba zobaczyć, aby w nie uwierzyć.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek