HOLLIS+MORRIS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

HOLLIS+MORRIS

Producent: Hollis+Morris

Niezłomne zaangażowanie w funkcjonowanie z charakterystycznym podejściem do projektowania.
hollis+morris tworzy ręcznie robione meble i oświetlenie, które starannie równoważą nowoczesne i uczciwe projekty.
Uniwersalne, dobrze wykonane i ponadczasowe. Piece od hollis+morris z łatwością uzupełniają przestrzenie mieszkalne, handlowe i hotelarskie.
Kierując się szacunkiem dla naturalnych i uczciwych procesów, integracja znaku towarowego z litego drewna i metalu podkreśla nieodłączne zalety każdego materiału, czego wynikiem są przemyślane, wysokiej jakości elementy stworzony, aby trwać z tobą przez lata. Hollis+morris z dumą odnajduje swoje korzenie w Kanadzie, gdzie inspirowane są projekty, pozyskiwane są materiały i wytwarzane produkty.

historia Firma hollis+morris z siedzibą w Toronto bierze swoją nazwę od skrzyżowania w Halifax, gdzie Firma powstała jako seria garażowych poszukiwań w projektowaniu.
Debiutując na ICFF w 2015 roku, hollis+morris zyskała silną tożsamość dzięki rzemieślnikom nazwanym na cześć lokalnych dzielnic.
Marka współpracowała na całym świecie z takimi firmami projektowymi jak Gensler i HOK. Wcześniejsze projekty obejmują takich klientów jak Facebook, Vice Magazine czy The Andaz Hotel.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek