HERMAN MILLER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 25 - 48 z 401 elementów
Pokazuje 25 - 48 z 401 elementów

HERMAN MILLER

Producent: Herman Miller

Symbol amerykańskiego modernizmu Herman Miller produkuje meble biurowe ze szczególną dbałością o design siedzisk, zaprojektowanych tak, aby były ergonomiczne i funkcjonalne, a także niepowtarzalny design. Od ponad 110 lat Herman Miller tworzy funkcjonalne meble przeznaczone do domu i biura w Zeeland, Michigan oraz zakładów produkcyjnych w Stanach Zjednoczonych, Chinach, Włoszech i Wielkiej Brytanii, z biurami administracyjnymi, dealerami, dealerami i klientami w ponad 100 krajów. Marka zawsze przywiązywała najwyższą wagę do designu, środowiska, zdrowia i dobrego samopoczucia swoich klientów i pracowników.
Współczesne środowisko pracy nieustannie ewoluuje, potrzeby mogą zmieniać się w ciągu kilku lat lub nawet w ciągu tego samego dnia, a meble muszą sprzyjać tej potrzebie elastyczności, a nie ją ograniczać. Rozwiązania Herman Miller są elastyczne, modułowe i towarzyszą naturalnym zmianom, którym z biegiem czasu podlega środowisko pracy, dzięki produktom oferującym wysoką jakość wykonania w połączeniu z atrakcyjną estetyką. Krzesła biurowe, biurka, meble do przechowywania, stoły konferencyjne, krzesła do poczekalni, taborety to tylko niektóre z rozwiązań, które amerykańska firma eksportuje na cały świat.

Rozwiązania w zakresie mebli biurowych Herman MillerMoże projektowanie poprawić codzienne życie i, konkretnie poprawić codzienne życie w miejscu pracy, zwiększyć produktywność i dobre samopoczucie w biurze? Misja Hermana Millera jest właśnie taka: rozwiązania mebli biurowych Hermana Millera pomagają lepiej żyć w środowisku pracy, biorąc pod uwagę nowe wymagania pracy, które wymagają na przykład krótkich spotkań w małych zespołach lub improwizowanych prezentacji.
Dlatego też przestrzeń do pracy musi być nie tylko bezpieczny, jasny i zdrowy, ale także elastyczny i płynny. Herman Miller oferuje profesjonalne i spersonalizowane usługi doradcze, analizując każdy przypadek i oferując najbardziej odpowiednie rozwiązanie. Konfiguracje pracy w ulu (ula) lub Haven (schronisko) muszą być zaprojektowane i wdrożone poprzez przeprowadzenie wywiadu z klientem i dostosowanie do jego potrzeb. To samo dotyczy części wspólnych, niezależnie od tego, czy są przeznaczone na warsztaty, czy też do stref relaksu, sal konferencyjnych lub recepcji. Doskonałym rozwiązaniem do szybkiego i tymczasowego podziału przestrzeni jest na przykład przegroda Kivo, elastyczna, modułowa, dźwiękochłonna, która pozwala na przedefiniowanie i dzielenie przestrzeni w nieskończoność, zgodnie z własnymi potrzebami.

Ergonomicznie zaprojektowane krzesła biuroweAutentyczny i innowacyjny design, badania i dobór najlepszych materiałów, zrównoważony design, usprawnione i efektywne praktyki pracy, stworzenie ergonomicznych siedzisk mających na celu poprawę warunków pracy osób spędzających wiele godzin przy biurku. Są to główne cechy, które sprawiły, że portfolio rozwiązań mebli biurowych Herman Miller jest bezkonkurencyjne pod względem różnorodności, użyteczności i estetyki dzięki produktom przetestowanym pod kątem trwałości i objętym gwarancją Herman Miller. Cosm to flagowe krzesło biurowe marki Herman Miller, zaprojektowane przez berlińskich projektantów Studio 7. 5 Carola Zwick, Rolanda Zwicka i Burkharda Schmitz, którzy pracowali również nad krzesłami Mirra, Setu i Mirra 2. Podstawową koncepcją stworzenia tych krzeseł jest idealne siedzisko, które daje poczucie naturalnej równowagi. Wyrafinowana, ergonomiczna konstrukcja krzesła Cosm natychmiast reaguje na ciało, ruchy i postawę, zapewniając naturalną równowagę i całkowite podparcie. Wszystko to jest możliwe dzięki kilku czynnikom zaprojektowanym przez Studio 7.5, takim jak rewolucyjna funkcja Auto-Harmonic™ Tilt, która pozwala użytkownikowi na skupienie się na jego potrzebach i ruchach w celu zapewnienia całkowitego wsparcia, a także dzięki do specjalnych podłokietników Leaf. Nie minęło dużo czasu, zanim Cosm otrzymał nagrodę Best of the Best od Red Dot w 2019 roku i został włączony przez TIME do 100 najlepszych wynalazków 2019 roku w sekcji design.

Historia Hermana Millera markaMarka Herman Miller narodziła się w 1923 roku, kiedy D.J De Pree poprosił swojego teścia Hermana Millera, biznesmena z Zachodniego Michigan, o zakup większości udziałów w Michigan Star Furniture Company, firmie meblarskiej, którą był wcześniej. pracująca od 1909 r. i przeżywająca w tym czasie kryzys. De Pree, prezes tej nowej firmy, postanowił nazwać ją imieniem swojego teścia, zakładając w ten sposób firmę Herman Miller Furniture Company, która we wczesnych latach nadal zajmuje się produkcją reprodukcji tradycyjnych elementów wyposażenia wnętrz. . Kryzys 1929 roku dotknął również Hermana Millera, a poszukujący strategii ratowania firmy De Pree spotkali Gilberta Rohde, projektanta z Nowego Jorku, który przekonał go do porzucenia tradycyjnego projektowania mebli na rzecz produktów zdolnych do adaptacji do zmieniających się potrzeb. i styl życia Amerykanów. To sam Gilbert Rohde zaprojektował linię Executive Office Group w 1942 roku, zaznaczając definitywne wejście Hermana Millera na rynek mebli biurowych. Marka Herman Miller stała się więc na przestrzeni lat synonimem designu i nowoczesnych mebli. Firma w dużej mierze zawdzięcza swój sukces ogromnej zdolności De Pree i Millera do poddania się kreatywności światowej sławy projektantów, takich jak George Nelson i Charles i Ray Eames w połowie XX wieku, a później Alexander Girard, Isamu Noguchi, Robert Propst, Bill Stumpf, Don Chadwick, Ayse Birsel, Studio 7.5, Yves Béhar i Doug Ball.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek