HER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 170 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 170 elementów

HER

Producent: Her

Wynika z naszego doświadczenia i nieustannej nauki w świecie oświetlenia. Nauczyliśmy się, że właściwe oświetlenie projektu go upiększa. Wiemy, jak ważne jest uwydatnianie architektury, światłocienia, oświetlenie tam, gdzie jest to wymagane, aby towarzyszyć projektowi światłem. Projektujemy oprawy tak, aby stworzyć maksymalny komfort wizualny. W celu zaoferowania najlepszego rozwiązania oświetleniowego i stworzenia odpowiedniego oświetlenia dla każdej przestrzeni, chwili, atmosfery i klienta. Interesują nas detale, bo to detale tworzą projekt (Charles Eames).
Wiemy, że światło może poprawić nasze życie. Odpowiednie oświetlenie może nam pomóc na co dzień, zrobić więcej, lepiej wypocząć, a także zoptymalizować biznes poprzez właściwe wykorzystanie temperatury barwowej, sterowanie oświetleniem i zbadaną moc. Oświetlenie dla dobrego samopoczucia, polepszenia samopoczucia, szczęścia.
Dbamy o środowisko. Poszukujemy sumarycznej wydajności w wydajności naszych opraw, maksymalnie ograniczając jej zużycie. Pracujemy z trwałymi i nadającymi się do recyklingu materiałami. Mamy tylko jedną ziemię i musimy o nią dbać.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek