HEERENHUIS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 82 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 82 elementów

HEERENHUIS

Producent: Heerenhuis

„Robimy stoły, to właśnie robimy”, tak twierdzi belgijska marka Heerenhuis.
Firma używa tylko prawdziwych materiałów: litego francuskiego dębu z sękami, niepowlekanej stali, skóry garbowanej roślinnie. Wykończenie jest proste, ale efektowne: olej, wosk, ręcznie nakładany lakier.
Im dłużej używane są stoły Heerenhuis, tym piękniejsze stają się. Drobne niedoskonałości (w materiale, a nie w produkcji) są wyraźną częścią projektu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek