HEBANON

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 42 elementów

HEBANON

Producent: Hebanon

Ta włoska firma projektuje i produkuje rozwiązania w zakresie wyposażenia wnętrz i mebli luksusowych składających się z mebli klasycznych i stylowych.
Jest to międzynarodowa marka, która łączy nowoczesny styl z najlepszymi tradycjami projektowania mebli we Włoszech.
Firma składa się ze starożytnej rodzina rzemieślników przede wszystkim mistrzów ebonistów, którzy skrupulatnie i perfekcyjnie łączą się z „naturalnymi” kawałkami drewna w celu produkcji mebli na wymiar, nawiązujących do historycznej tożsamości: to nasza historia, historia wnętrz Fratelli Basile.PRODUKTY

Rozwiązania meblowe Basile sięgają od świetności XVIII wieku po te nawiązujące do vintage modern i współczesnego minimalistycznego designu.
od projektów obejmujących luksusowe wyposażenie po pojedyncze elementy wyposażenia (meble, dodatki i dodatki).

Od 2001 roku marka Hebanon reprezentuje zarówno super luksusową linię mebli, jak i wystrój wnętrz wydział t która zapoczątkowała styl Basile na całym świecie, odzyskując głęboko zakorzenioną historię związaną z produkcją precyzyjnie wykonanych mebli włoskich, sięgającą czasów Królestwa Obojga Sycylii.

Oferujemy kompletne rozwiązania w zakresie wykończenia wnętrz pod klucz ponieważ prowadzimy badania, projektujemy i produkujemy meble zgodnie z potrzebami naszych klientów:

Cały dom: pomieszczenia i otoczenie, które opowiadają zarówno o historycznej tożsamości, jak i osobistym stylu życia domowego, czyli sypialni , kuchnia, salon, salon i gabinet modułowy.

Wyjątkowe meble: meble z epoki, które czynią każde otoczenie wyjątkowym i wyrafinowanym, innymi słowy konsole, boazerie, sekretarki, łóżka z baldachimem i komody.

Wykończenie mebli: dużą wagę przywiązuje się do szczegółów technicznych, aby nie zaniedbywać niczego związanego z życiem codziennym, a raczej sufitów podwieszanych, parkietów drewnianych i drzwi dopasowanych do wyposażenia .

Pozycje uzupełniające a Akcesoria: przedmioty ilustrujące drobiazgową dbałość o szczegóły, a raczej zegary, lampy, obrazy, posągi, tkane gobeliny i zasłony.FILOZOFIA I WARTOŚĆ
< br/>Dobra estetyka, funkcjonalność i kunszt artystyczny wyróżniają każde kompletne rozwiązanie do dekoracji wnętrz pod klucz, które zostało zaprojektowane i wyprodukowane z pomocą mistrzów ebonistów Fratelli Basile i ekspertów w dziedzinie projektowania wnętrz.

Każdy element wyposażenia staje się prawdziwe arcydzieło i reprezentuje idealną synergię designu i doskonałych, precyzyjnie wykonanych mebli.

Wszystkie produkty posiadają certyfikat 100% Designed and Made in Italy.

Fratelli Basile Interiors pomaga jej projektanci, architekci i eksperci terenowi w przygotowaniu rozwiązań wnętrzarskich pod klucz.Projekty Fratelli Basile:

- Wydobądź z wielka tradycja włoskiej sztuki i architektury.

- Jesteśmy w stanie wykonać prace z zakresu architektury wnętrz w dowolnym stylu.

- Używaj szlachetnych i drogocennych surowców.

- Zilustruj uwagę przywiązywaną do innowacji technologicznych produktów i procesów.Skorzystaj z niezliczonych umiejętności, które dojrzało pięć pokoleń entuzjastów sztuki meblarskiej.JAKOŚĆ I CERTYFIKACJA

We Fratelli Basile Interiors pracujemy w pełnej zgodzie zarówno z człowiekiem, jak i środowiskiem, używając wyłącznie produktów nietoksycznych dla zdrowia człowieka, drewna bez formaldehydu certyfikowanego przez organizacje certyfikujące leśne oraz odzyskując złom poprodukcyjny i wykorzystując go jako uzupełnienie źródło energii.

Wszystkie produkty posiadają certyfikat 100% Designed and Made in Italy, są markowe i posiadają zarówno numer identyfikacyjny, jak i holograficzną etykietę, która gwarantuje unikalność i oryginalność na całym świecie.

Od 2003 roku w celu ciągłego doskonalenia posiadamy certyfikat na zgodność z normą UNI EN ISO 9001 standardy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek